CuratOR SP1-24

24″ (61 cm) | 1920 × 1200 | IPS

Stacja robocza dla personelu chirurgicznego wyposażona we wbudowany 24-calowy monitor oraz system zarządzania sygnałami wideo.

CuratOR SP1-24

Panel na sale operacyjne z wbudowanym monitorem o przekątnej 24” może pełnić funkcję stacji roboczej dla personelu pielęgniarskiego.

Obudowa na zamówienie

Klient może wskazać materiały do wykonania obudowy (stal, stal nierdzewna, szkło lub ich połączenie), a także zdecydować o jej wymiarach. Kolor obudowy wybiera się zazwyczaj ze wzornika RAL, ale na życzenie dostępne są także inne opcje.

Obsługa różnych monitorów

Przy wyborze monitorów wbudowanych w panele SP1-24 panuje duża swoboda co do liczby, rozmiaru i rodzaju używanych wyświetlaczy. Można również częściowo skonfigurować je jako ekrany dotykowe.

Konstrukcja modułowa

Dzięki modułowej budowie panel można skonfigurować tak, aby odpowiadał indywidualnym potrzebom klienta i umożliwiał proste serwisowanie.

Odporność na wodę i kurz

Panele SP1-24 nadają się do pracy w pomieszczeniach sterylnych, ponieważ z łatwością można je czyścić i dezynfekować. Ponadto inteligentne rozprowadzanie ciepła z przodu obudowy sprawia, że system wentylacji w ogóle nie jest potrzebny.

Szeroki wybór akcesoriów

Panele CuratOR współpracują z najróżniejszymi akcesoriami, takimi jak cyfrowe zegarki, głośniki, kamery, czytniki kodów kreskowych czy stacje dokujące dla urządzeń peryferyjnych (np. odtwarzaczy audio lub pamięci zewnętrznych). Możliwa jest także integracja interfejsu na życzenie klienta.

Prosta obsługa i serwisowanie

Dzięki unikalnej konstrukcji bez śrub dostęp do wnętrza panelu nie wymaga skomplikowanego demontażu. Działania serwisowe przeprowadzane na zainstalowanych panelach odbywają się więc łatwo i szybko.

Różne warianty montażowe

Konstrukcja panelu umożliwia montaż zarówno natynkowy, jak i podtynkowy, w zależności od warunków panujących na danej sali operacyjnej.