FlexScan S1934

19″ (48 cm) | 1280 x 1024 (5:4) | IPS

S1934 to 19-calowy, energooszczędny monitor biurowy o współczynniku proporcji 5:4. Wyposażono go w wysokiej jakości panel IPS, który wyświetla obraz bez migotania i odblasków.

FlexScan S1934

19-calowy monitor oferujący rozdzielczość 1280 x 1024 i maksymalną jasność na poziomie 250 cd/m2 świetnie sprawdzi się w każdym biurze. Jego podświetlenie LED jest jasne, ale jednocześnie energooszczędne.

Wysoka jakość obrazu

Monitor ma wszystkie trzy elementy niezbędne do osiągnięcia doskonałej jakości obrazu: wysoką rozdzielczość 1280 x 1024, maksymalny współczynnik kontrastu 1000:1 oraz stabilną jasność na poziomie do 250 cd/m². Takie połączenie gwarantuje odpowiednią ostrość konturów wyświetlanego tekstu i rewelacyjną jakość grafiki. Dzięki panelowi IPS z podświetleniem LED kontrast i kolory nie zmieniają się nawet przy patrzeniu na ekran z boku.

Ścisła kontrola nad kolorami

Monitory biurowe EIZO mają co najmniej 10-bitową tabelę LUT, umożliwiającą bardziej precyzyjne wyświetlanie kolorów niż tradycyjna tabela 8-bitowa. Dzięki temu gradacje, czyli przejścia między kolorami, są idealnie odwzorowane. Możliwa jest również samodzielna regulacja, np. dopasowanie balansu bieli w zakresie od 4000 K do 10 000 K ze skokiem 500 K.

Ochrona oczu i niższe rachunki za prąd

Czujnik Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia zachodzące w ciągu dnia i automatycznie dopasowuje jasność ekranu. W jasnym pomieszczeniu jasność ekranu automatycznie się zwiększy, a w ciemnym – zmniejszy. Pozwala to wyeliminować uciążliwe odblaski, poprawia widoczność wyświetlanego obrazu i zapobiega zmęczeniu wzroku.

Oczywiście w razie potrzeby użytkownik może także regulować jasność ręcznie. W oszacowaniu, jak ekonomiczne i ekologiczne są wybrane ustawienia monitora, pomaga wskaźnik EcoView.

Obraz bez migotania

Aby chronić oczy podczas pracy z komputerem, EIZO stworzyło technologię do kontroli podświetlenia. Przekłada się to  na brak migotania obrazu wyświetlanego na ekranie bez względu na ustawioną jasność.  Dzięki temu twoje oczy nie męczą się tak szybko i możesz pracować na ekranie przez dłuższy czas.

Powłoka antyodblaskowa

S1934 rozprasza światło odbijające się od ekranu, ograniczając odblaski i zapobiegając zmęczeniu wzroku. Nie musisz już siedzieć w niekomfortowej pozycji, aby uniknąć irytujących refleksów.

Predefiniowane tryby pracy

Predefiniowane tryby pracy znacznie ułatwiają korzystanie z monitora. Gdy wybierasz ustawienia barwne, musisz wziąć pod uwagę, co będziesz robić – oglądać film, edytować zdjęcia, przeglądać Internet czy pisać tekst. Odpowiednie parametry wyświetlania, takie jak jasność, krzywa gamma i temperatura barwowa, skonfigurujesz za pomocą jednego przycisku. Przykładowo tryb Paper imituje wygląd papieru, zmniejszając emisję niebieskiego światła i poziom jasności. Dzięki temu zapobiega zmęczeniu wzroku podczas lektury dokumentów.

Jeden monitor, wiele portów

Szeroki wybór złączy wejściowych sprawia, że większość urządzeń (komputery, laptopy, kamery) można podłączyć bezpośrednio do monitora.

Stopka z szerokim zakresem regulacji

Monitor można obracać, przekręcać i przechylać, aby znaleźć optymalną pozycję nienadwyrężającą pleców i szyi. Wysokość można płynnie regulować, w tym opuścić ekran niemal do samej podstawy. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od wzrostu, może ustawić górną krawędź ekranu nieco poniżej swojej linii wzroku – tak, jak dyktują zasady ergonomii.

100 mm
30° do tyłu, 0° do przodu
35°
90°

Podświetlenie LED: ekonomicznie i bez rtęci

Monitory z podświetleniem LED są przyjazne środowisku na każdym etapie cyklu życia produktu, od produkcji, przez eksploatację aż po utylizację. S1934 nie tylko cechuje się wyjątkowo niskim poborem mocy (typowo 9 W), ale też nie zawiera szkodliwej dla ludzi i środowiska rtęci.

5-letnia gwarancja

EIZO oferuje klientom 5-letnią gwarancję ograniczoną. Jest to możliwe dzięki rozwiniętemu procesowi produkcyjnemu opartemu na prostej zasadzie: tworzenie innowacyjnego sprzętu z najwyższej jakości materiałów.