RadiForce EX271W

27″ (68,6 cm) | 1920 x 1080 (16:9) | IPS

RadiForce EX271W to panoramiczny monitor w rozdzielczości Full HD, przeznaczony do wyświetlania obrazów na sali operacyjnej. Jego modułowa konstrukcja umożliwia łatwą integrację zarówno z już posiadanymi, jak i wprowadzanymi w przyszłości rozwiązaniami.

RadiForce EX271W

27-calowy panel monitora EX271W ma podświetlenie LED o jasności ponad 500 cd/m2 umożliwiającej optymalne wyświetlanie obrazów medycznych. 5 skalibrowanych fabrycznie tabeli LUT umożliwia szybkie i łatwe dopasowanie parametrów monitora do różnych środowisk i zastosowań.

Wysoka jasność i rozdzielczość

Dzięki wysokiej rozdzielczości (1920 x 1080) i jasności (ponad 500 cd/m²) ekranu monitor jest w stanie wyświetlać obrazy w jakości full HD (1080p) bez rozmycia i zniekształceń, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w otoczeniu.

Łatwe wdrożenie

Korzystając z pięciu fabrycznie skalibrowanych tabeli LUT oraz funkcji odbicia lustrzanego, chirurg może z łatwością dopasować ustawienia monitora do panujących na sali operacyjnej warunków i własnych preferencji.

Błyskawiczna stabilizacja jasności

Wbudowany czujnik podświetlenia automatycznie stabilizuje poziom jasności natychmiast po włączeniu monitora, a także kompensuje wahania jasności wywołane przez temperaturę otoczenia i upływ czasu.

Fabryczna regulacja szarości

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych, spójnych odcieni szarości EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i reguluje ustawienia tak, aby każdy wyprodukowany monitor był zgodny ze standardem DICOM Part 14 lub Gamma 2.2.

Kompaktowe rozmiary

Zgrabna, lekko zakrzywiona obudowa o głębokości ok. 4 cm zajmuje niewiele przestrzeni i nie wymaga dużej liczby kabli, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na sali operacyjnej.

Montaż w standardzie VESA

Monitor można zainstalować na sali operacyjnej korzystając z dowolnych elementów montażowych zgodnych ze standardem VESA. Optymalne umiejscowienie ekranu ułatwiają dołączone do zestawu akcesoria: tulejka dystansowa i ramię.

Ochronne laminowane szkło

Antyodblaskowa, laminowana powłoka ze szkła ochronnego zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych obrazów, jednocześnie chroniąc monitor przed zarysowaniami i zachlapaniem w trakcie operacji. Ułatwia również czyszczenie i dezynfekcję urządzenia.

Modułowa konstrukcja

EIZO oferuje szeroki zakres modułów wejściowych, aby umożliwić połączenia zarówno ze starszymi, jak i nowoczesnymi systemami.

Cicha praca bez wentylatora

Monitor EX271W zaprojektowano tak, by odprowadzał ciepło bez użycia wentylatora. Pozwala to uniknąć rozpraszającego hałasu oraz wzbijania się kurzu i zarazków na sali operacyjnej, a jednocześnie zapewnia kontrolowany przepływ powietrza w pomieszczeniu.

Zgodność ze standardami medycznymi

RadiForce EX271W spełnia najbardziej wymagające normy medyczne, bezpieczeństwa i emisji EMC.