Zapraszamy na Dzień Otwarty Akademii Rzemiosła Filmowego – pilotażowe spotkanie anonsujące nowy projekt – Akademię Rzemiosła Filmowego EIZO/videodslr.pl. Podczas spotkania zaprezentujemy program zajęć oraz krótkie wykłady na temat filmowania, koloru i korekcji kolorystycznej w DaVinci. (Dzięki czemu będziecie mogli się dowiedzieć czego się u nas nauczycie i w jaki sposób przekazujemy wiedzę – umiejętności dydaktyczne to podstawa dobrej edukacji.)

Dzień Otwarty odbędzie się 30. 09.2017, w sobotę, od godziny 10.00 do 14.00 w Galerii EIZO – ul. Wenecka 12, 00-001 Warszawa

Wstęp wolny – niemniej prosimy o rejestrację na stronie videodslr.pl

Kilka słów o Akademii…

Zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego przeznaczone są dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z filmowaniem i chcą w krótkim czasie opanować podstawy pracy z kamerą i postprodukcją oraz dla tych, którzy uważają, ze warto usystematyzować swoją wiedzę.

Zakres zajęć obejmuje wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne filmowcowi, by mógł ugruntować swoją wiedzę i umiejętności filmowe, by móc rozwijać swój talent.

Uważamy, że rozwój technologii zapisu cyfrowego i jego specyfika powodują, że bez posiadania odpowiedniej wiedzy teoretycznej i praktycznej filmowiec nie jest w stanie prawidłowo się rozwijać.

Rozwój telewizji internetowych, kanałów YT i rynku usług filmowych powoduje, że coraz więcej ludzi chce zajmować się realizacją video i z tego żyć. My chcemy im to ułatwić, by jakość ich oferty decydowała o konkurencyjności.

Będziemy się spotykać w małych grupach (do 10 osób) – w w kameralnym gronie. Już 21.10.2017 pierwsze zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego EIZO/videodslr.pl.

Szczegóły dotyczące Akademii Rzemiosła Filmowego (program, ceny i warunki uczestnictwa) tutaj

A tutaj krótka zajawka dotycząca naszego nowego projektu 🙂