W  imieniu swoim i fotowarsztaty.com zapraszamy na weekendowy kurs fotograficzny, w którym nacisk położony jest na obróbkę i zarządzanie kolekcją zdjęć. W czasie zajęć poznamy wiodące oprogramowanie do obróbki i zarządzania zdjęciami, Adobe Lightroom, a także jego integrację z Adobe Photoshop CC. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, oraz zajmiemy się ich kalibracją i doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.

Termin: 10-11 lutego 2018
Cena: 470 zł

W trakcie zajęć nauczymy się jak poprawiać i retuszować zdjęcia, nie psując ich nieudolną obróbką, jaką często spotyka się przeglądając np. internetowe galerie. Na zajęciach przekonamy się m.in. o tym, że tak naprawdę każde zdjęcie wymaga mniejszej lub większej ingerencji w programie graficznym, nauczymy nie bać się formatu RAW, poznamy sztuczki stosowane przez profesjonalnych grafików i fotografów. Ćwiczyć będziemy na zdjęciach dostarczonych przez organizatora oraz na pracach uczestników, wykonanych w czasie warsztatów. Do dyspozycji uczestników zajęć będą profesjonalne monitory graficzne EIZO (natomiast trzeba posiadać własny laptop, info poniżej).

Na zajęciach poznasz program Adobe Lightroom CC oraz jego integrację z Adobe Photoshop CC. Nauczysz się także kalibrować monitor. W czasach fotografii cyfrowej poprawna kalibracja monitora jest niezwykle istotna. Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia zawsze będą wyglądały zgodnie z twoimi zamierzeniami, powinieneś umieć ustawić ekran, na którym pracujesz. Właściwa kalibracja monitora pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, dodatkowo ochroni twój wzrok i poprawi komfort pracy.

Cena obejmuje:

Więcej informacji:

www.fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/kurs-adobe-lightroom-wraz-kalibracja-doborem-monitora-warszawa/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.