Andrei Duman

Fotografia lotnicza, przygodowa, krajobrazowa, portretowa i konceptualna

Andrei Duman

Profil Ambasadora

Imię i nazwisko: Andrei Duman

Dziedzina: fotografia lotnicza, przygodowa, krajobrazowa, portretowa i konceptualna

Kraj: USA

Strona: http://www.andreiduman.com

Monitor: ColorEdge CG248-4K

Andrei Duman mieszka w Los Angeles w Kalifornii i zajmuje się fotografią lotniczą, przygodową, krajobrazową oraz konceptualną. Jego pracę napędza pasja do podróży i odkrywania tego, co nieznane. Do tej pory odwiedził 80 krajów, w tym najpiękniejsze i najbardziej odległe zakątki globu. Pływał w jeziorze Jellyfish Lake w Palau, wędrował między posągami Moai na Wyspie Wielkanocnej, odkrywał lokalne targi rybne na Zanzibarze, leciał balonem nad rezerwatem Masai Mara, uchwycił zorzę polarną na Grenlandii i polował z Buszmenami w Namibii – a wszystko to z aparatem u boku.

Jego zamiłowanie do fotografii nie dotyczy jednak tylko dalekich wypraw. Swoją wiedzę i bogate doświadczenie wykorzystuje również w studiu, gdzie eksperymentuje z farbami i kolorami. Pracując z modelami, zawsze szuka unikalnego pierwiastka i starać się dodać coś od siebie, by stworzyć unikalne ujęcie.

Jako ambasador i instruktor Phase One, Andrei robi zdjęcia za pomocą najbardziej zaawansowanego aparatu na rynku: 101 Mega Pixel XF IQ3.