Ruszyła wspólna inicjatywa EIZO, QPad i AllPlay – cykl turniejów o nazwie Color League. W okresie zimowo – wiosennym rozgrywane będą cztery turnieje: na dobry początek rozgrywki DOTA 2, w dalszej kolejności zmierzą się miłośnicy Starcraft, CS:GO i FIFA.

facebook-color-league-dota2W cyklu planowane są cztery turnieje, których finały rozgrywane będą w warszawskiej Galerii EIZO. Każdy z nich zostanie poprzedzony kwalifikacjami, które zostaną przeprowadzone na platformie społecznościowo – turniejowej AllPlay.pl.

Pierwszy z turniejów serii Color League zostanie rozegrany w DOTA 2. Na finalistów czeka pula nagród o wartości przekraczającej 10.000 PLN. Za zajęcie poszczególnych miejsc drużyny otrzymają:

Eliminacje do pierwszego z turniejów ruszają już 7 lutego. Finał, który odbędzie się w warszawskiej Galerii EIZO przewidziano na weekend 28 lutego / 1 marca. Mecze finałowe transmitowane będą na żywo.

Szczegółowy terminarz eliminacji i zapisy drużyn znaleźć można na platformie Partnera technologicznego Color League, AllPlay – www.allplay.pl