Podczas odbywających się w dniach 12-15 listopada Międzynarodowych Targów Medycznych MEDICA w Düsseldorfie firma EIZO po raz pierwszy zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązanie dla sal operacyjnych – system CuratOR.

Medica2014_CuratORProdukty EIZO od dawna cieszą się uznaniem lekarzy, specjalistów IT i personelu medycznego na całym świecie, a wprowadzenie marki CuratOR wzbogaca ofertę EIZO o specjalistyczne, szyte na miarę rozwiązanie dla sal operacyjnych. Na targach MEDICA zespół EIZO zaprezentuje wierny model sali operacyjnej wykorzystującej rozwiązanie CuratOR. Pokazane zostaną m.in. panele chirurgiczne oraz oprogramowanie sterujące, a także nowy szerokoekranowy monitor EIZO RadiForce EX270W o przekątnej 27 cali, idealny do zastosowań na salach operacyjnych.

Nowym rozwiązaniem dla radiologii zabiegowej i hybrydowych sal operacyjnych jest system wielkoformatowych monitorów 8MP, zarządzanych przez menedżera LMM (Large Monitor Manager). Monitory te pozwalają na optymalne wyświetlanie obrazów pochodzących z różnych źródeł, wspomagających płynny przebieg operacji. Z kolei rozwiązanie EIZO przeznaczone do pomieszczeń kontrolnych umożliwia przeglądanie wszystkich aplikacji i obrazów z sal operacyjnych z jednej lokalizacji, co gwarantuje oszczędność miejsca i zwiększa wydajność pracy personelu medycznego.

Podczas targów będzie też można wziąć udział w loterii, której zwycięzca otrzyma nowy monitor FlexScan 31,5” 4K UHD.

Medica2014_EIZOBooth