EIZO Polska pozyskało nowego Partnera – EduWeb jest prężnie działającą firmą oferującą szeroką gamę szkoleń dla grafików i programistów.

kursy-promo-psW portfolio EduWeb znajdziecie wiele kursów z oprogramowania Adobe, jak również szkolenia dotyczące konkretnych zagadnień: tworzenia wideo, animacji 3D czy składu publikacji, jak też tajniki programowania w PHP, JavaScript, tworzenie stron w Joomli i inne.

Dzięki naszej współpracy będziemy mogli zwrócić Waszą uwagę na przedsięwzięcia podejmowane przez EduWeb, które mogą zainteresować również użytkowników monitorów EIZO.  Planujemy także wspólne przedsięwzięcia – już niedługo pierwsze z nich…

29 stycznia odbędzie się pierwsze webinarium organizowane wspólnie przez EduWeb i EIZO. Prezentację poprowadzi Marcin Kałuża ‘Czornyj’ – ekspert z dziedziny ColorManagementu. Jak się domyślacie będzie ono poświęcono wprowadzeniu do zarządzania kolorem. Próbkę takiego szkolenia możecie zobaczyć już dzisiaj na stronie X-Rite.

Zapraszamy również na stronę EduWeb.pl, gdzie znajdziecie informacje o prowadzonych kursach i webinariach. Szczególnej uwadze polecamy: