Logo - EIZO QPAD Fever - CMYK (2013-01)

EIZO Polska wraz z producentem sprzętu dla graczy klasy Premium, marką QPAD organizuje nowy cykl turniejów – EIZO QPAD eSport FEVER. Cały cykl składa się z ośmiu turniejów, których finały zostaną rozegrane w Warszawie. Każdy z nich zostanie poprzedzony kwalifikacjami internetowymi.

Pierwszy turniej rozgrywany będzie w króla gatunku FPS – Counter-Strike Global Offensive – firmy VALVE. Na zwycięzców pierwszego czeka pula nagród o wartości ponad 14.000 złotych:

1 miejsce – 5 monitorów EIZO FORIS FS2333 oraz 5x baterii do urządzeń przenośnych mophie juice pack boost red
2 miejsce – 5 klawiatur mechanicznych QPAD MK-85 oraz 5x baterii do urządzeń przenośnych mophie juice pack boost red
3 miejsce – 5 kompletów słuchawek QPAD QH-90 Black3305

Zapisy do eliminacji ruszają w dniu dzisiejszym. Mecze kwalifikacyjne zostaną rozegrane na platformie społecznościowo – turniejowej AllPlay.pl.  Do ścisłego finału zakwalifikowane zostaną cztery drużyny – ostateczna rozgrywka będzie miała miejsce w dniach 9-10 marca. Finałowe mecze rozegrane zostaną na ultra wydajnych notebookach firmy XNOTE, która jest Partnerem technologicznym całego cyklu.

Jest to pierwszy turniej z serii EIZO QPAD eSport FEVER. Organizator nie ogranicza się do jednego tytułu, w przyszłości gracze będą mogli zmierzyć się również w innych popularnych grach. Łączna pula nagród w całym cyklu to około 80.000 złotych!

Wszystkie mecze finałowe turniejów będzie można śledzić poprzez stream zrealizowany poprzez platformę twitch.tv.

Partnerami medialnymi cyklu zostali: NaTemat.pl, AntyWeb.pl.