EIZO GmbH poinformowało o wprowadzeniu do oferty nowych paneli na sale operacyjne  z serii CuratOR. Do dotychczasowych modeli dołączyły urządzenia o nowych rozmiarach, panele dotykowe oraz monitor wielkoekranowy o rozdzielczości 8 MP.

press_picture_surgicalpanelNowe modele EIZO CuratOR powstały w odpowiedzi na liczne zapytania klientów poszukujących rozwiązań spoza dostępnych standardowo w linii CuratOR. Nowe rozwiązania oparte są na sprawdzonych monitorach EIZO, umożliwiają kontrolę i zarządzanie sygnałem wideo z centralnej stacji medycznej, znajdującej się na sali operacyjnej.

Dostępne będą następujące standardowe modele z ekranami nowej wielkości:

Opcjonalnie klienci mogą wybierać spośród rozwiązań z ekranem dotykowym. Modele te mają ekran pojemnościowy, który można łatwo czyścić i na którym można pracować w rękawiczkach stosowanych na bloku operacyjnym.:

Oprócz standardowych modeli, wyszczególnionych powyżej, dostępny  jest szeroki wachlarz innych nietypowych konfiguracji. Ilość i rozmiar monitorów, materiał, kolor, zintegrowane akcesoria, interfejsy, a wreszcie komputer PC i jego komponenty mogą być dobierane indywidualnie przez klienta, zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami. Dodatkowo z poziomu paneli można obsługiwać autorskie oprogramowanie EIZO do integracji sal operacyjnych, CuratOR Caliop.

Nowe panele CuratOR Surgical będzie można zobaczyć podczas targów Medica w Düsseldorfie W dniach 14-17 listopada zapraszamy na stoisko EIZO (Hall 10, stoisko H41).