W ofercie EIZO pojawił się nowy monitor medyczny RadiForce MX216 o przekątnej 21,3” i rozdzielczości 2 MP, przeznaczony do wyświetlania obrazów kolorowych i monochromatycznych. Wyposażono go w szereg autorskich funkcji ułatwiających obsługę, a także zmniejszono wymiary obudowy w porównaniu z poprzednim modelem, aby zaoszczędzić miejsce na biurku.

MX216, będący następcą modelu MX215, należy do serii monitorów medycznych RadiForce MX. Jego kolorowy panel LCD o przekątnej 21,3” idealnie nadaje się do oglądania różnego rodzaju obrazów i danych medycznych. MX216 to także pierwszy monitor z serii MX oferujący funkcję Hybrid Gamma PXL, umożliwiającą jednoczesne wyświetlanie kolorowych i monochromatycznych obrazów na jednym ekranie z zachowaniem prawidłowej krzywej gamma i skali szarości.

RadiForce MX216 obsługuje również autorską funkcję EIZO o nazwie Point-and-Focus, dostępną w ramach dołączonego oprogramowania RadiCS LE. Dzięki niej radiolog może zaznaczyć wybrane obszary obrazu za pomocą myszki i klawiatury, aby dokładnie je ze sobą porównać.

Za sprawą nowej, odchudzonej obudowy MX216 zajmuje o 23% mniej miejsca na biurku niż jego poprzednik, co daje większą swobodę podczas instalacji.

Informacje o produkcie

RadiForce MX216

Dostępność

Monitor RadiForce MX216 jest już w sprzedaży. Szczegółowych informacji na temat dostępności produktu w poszczególnych krajach udzielają lokalni dystrybutorzy EIZO.