EIZO-CHALLENGE-banner-PGA-700x400(2014-10)

Na platformie AllPlay trwają eliminacje do rozgrywek CS Global Offensive – EIZO Challenge 2014. Turniej spotkał się z dużym zainteresowaniem, do walki o nagrody zgłosiły się 64 drużyny, w tym cała polska czołówka: ESC Gaming, Alsen Team, noMercy, 31337, HyperShots, inSHOCK. Na czele pierwszej fazy play-offów uplasował się finalista poprzedniego turnieju EIZO Challenge zespół ESC* ICY BOX oraz drużyna ePlay. Druga tura eliminacji będzie odbywać się w weekend, wtedy poznamy ostateczną listę finalistów.

FORIS_FS2434_rOrganizatorami turnieju są EIZO Polska oraz platforma AllPlay. Do współpracy zaproszone zostały firmy Eaton, iCorner i Tesoro. Dzięki temu drużyny z finałowej czwórki mogą liczyć na nagrody z puli o wartości przekraczającej 20.000 zł. Każdy gracz zwycięskiej drużyny otrzyma:

1. miejsce – monitor EIZO FORIS FS2434 + klawiatura Tesoro Durandal+ myszka Tesoro Shrike Black edition+ podkładka Tesoro

2. miejsce – UPS Eaton Ellipse PRO 1200 VA+ klawiatura Tesoro Durandal+ podkładka Tesoro

3. miejsce – myszka Tesoro Shrike Black edition x5 + podkładka Tesoro+ akcesoria iCorner

4. miejsce – podkładki Tesoro

 

 

 

EllipsePro_Range2Równie imponująco przedstawia się pula dla zwycięzców turnieju indywidualnego, który odbędzie się w ostatnim dniu targów. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma monitor EIZO FORIS FS2434, osoba, która uplasuje się na drugiej pozycji zasilacz UPS Eaton Ellipse PRO 1200 VA.

Zapisy do turnieju prowadzone będą na stoisku EIZO w niedzielę od godziny 9.00. Organizator zastrzega, że do turnieju będzie mogła zapisać się ograniczona liczba chętnych. Przeprowadzonych zostanie maksymalnie 5 rozgrywek eliminacyjnych, z których wyłonieni zostaną uczestnicy rundy finałowej.

Szczegółowe informacje na temat turnieju znaleźć można na stronie www.eizo.pli www.allplay.pl

EIZO FORIS – Miss nothing. Ace everything.