Zapraszamy na spotkanie z marką Hasselblad, które organizujemy przy okazji 5. edycji  festiwalu „W ramach Sopotu”. W piątek, 13 września w Sopot Centrum odbędzie się otwarte spotkanie, na którym zaprezentujemy najnowszy bezlusterkowy aparat cyfrowy Hasselblad X1D II 50C.

W ramach tego wydarzania  odbędą się także warsztaty i spotkanie autorskie z Jackiem Porembą, który opowie Wam o swoich doświadczeniach zawodowych i co zmieniło się w jego pracy zawodowej od kiedy zaczął fotografować średnioformatowymi aparatami Hasselblada.

Wszystkich chętnych zapraszamy do przesłania swojego portfolio lub linku na swoją stronę internetową na adres: wramachsopotu@gmail.com.

Na podstawie zaprezentowanych zdjęć, wybierzemy wąską grupę uczestników.

Uczestnicy warsztatów poza możliwością fotografowania najnowszym aparatem Hasselblad X1D II 50C, będą mieli możliwość przetestowania studyjnych  lamp błyskowych firmy Profoto oraz skorzystania ze stacji do tetheringu, która umożliwia natychmiastowy zapis zdjęć i ich podgląd w chwilę po naciśnięciu spustu migawki na dużym monitorze lub tablecie.

Stanowisko zostanie przygotowane przez sklep www.6×7.com.pl, który jest licencjonowanym dealerem marki Tether Tools w Polsce.

Firma Alstor, partner technologiczny warsztatów, zapewni nam stanowiska do edycji i retuszu fotograficznego z najnowszymi monitorami Eizo z serii ColorEdge dedykowanymi do pracy z kolorem i tabletami graficznymi Wacom.

Szczegółowy plan wydarzenia znajdą państwo poniżej.

Do zobaczenia w Sopocie!

12:00 – Prezentacja aparatu Hasselblad X1D II 50C
12:45 – Otwarte spotkanie z Jackiem Porembą
14:00 – Warszataty fotograficzne z Jackiem Porembą
16:00 – Zakończenie części oficjalnej

Partnerzy technologiczni:

ProFoto, Eizo, Tether Tools, 6×7 Fotografia Profesjonalna, Wacom, Sekonic