Znamy już termin kolejnej imprezy z serii Camera Adventure Workshops. Tym razem wybierzemy się na rajd, żeby poczuć ekstremalne sportowe emocje. Tylko podczas Camera Adventure będziecie mogli w jesienny weekend (25-27 października) poczuć się jak zawodnicy startujący w prawdziwym rajdzie terenowym z serii Baja – Żagań Master Race.

Camera_Adventure_Baja_ZaganNa pokładzie samochodów terenowych wyruszymy na odcinki specjalne, żeby fotografować i filmować zmagania wyjątkowych zawodników. Będziemy spali w bazie rajdowej, razem ze wszystkimi uczestnikami rajdu, korzystając z rajdowej kuchni.

Nie zabraknie też szkoleń merytorycznych z możliwością skorzystania ze sprzętu dostarczonego przez naszych partnerów, a wieczorem przy ognisku będziemy mogli uczestniczyć w pokazie unikatowych zdjęć Jacka Boneckiego z największych rajdów świata oraz spotkać się oko w oko z zawodnikami, między innymi z Jarkiem Kazberukiem, kierowcą polskiej ciężarówki, startującej w rajdzie Dakar. Jarek i Jacek opowiedzą Wam o kulisach rajdowych, o tym wszystkim, czego nie dowiecie się z mediów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.