EIZO_CHALLENGE_banner_kategoria_968x110(2014-09)

Z dniem 2 października ruszają zapisy do eliminacji tegorocznego turnieju EIZO Challenge. Organizatorem rozgrywek CSGlobal Offensive jest EIZO Polska we współpracy z platformą AllPlay. Partnerami projektu są firmy Eaton, iCorner i Tesoro. Zwycięska drużyna otrzyma 5 najnowszych monitorów EIZO z serii dla graczy FORIS. Zdobywcy drugiego, trzeciego i czwartego miejsca dostaną nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów – w puli nagrody o wartości ponad 20.000 zł.

Pula nagród przedstawia się imponująco. Każdy z zawodników drużyn, które dostaną się do czołowej czwórki otrzyma:

  1. miejsce – monitor EIZO FORIS FS2434 + peryferia komputerowe Tesoro
  2. miejsce – UPS Eaton Ellipse PRO 1200 VA + peryferia Tesoro
  3. peryferia Tesoro + akcesoria iCorner
  4. podkładki Tesoro

Ponadto, zwycięzcy eliminacji otrzymają nagrody w postaci podkładek z logo Virtus.pro.

Eliminacje do turnieju finałowego przeprowadzone zostaną online, na platformie AllPlay. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 9 października włącznie.

Harmonogram przedstawia się następująco:

1. tura eliminacji: 10-12 października

2. tura eliminacji: 17-19 października

W każdej turze eliminacji wyłonione zostaną po 2 drużyny, które wejdą do rozgrywki finałowej. Finały będą stanowić kontynuację eliminacji – zwycięzca 1 tury spotka się w półfinale z 2 miejscem z drugiej tury i odwrotnie, pierwsza drużyna z drugiej tury zmierzy się z drugą drużyną pierwszej grupy. Mecze półfinałowe oraz pojedynek o trzecie miejsce odbędą się w sobotę. W niedzielę finałowa rozgrywka wyłoni zwycięzców turnieju. Dokładny harmonogram zostanie podany w terminie późniejszym. Szczegółowe informacje na temat zasad turnieju znajdują się w regulaminie.

Opis nagród

EIZO FORIS FS2434

Następca nagradzanego FS2333 to nowa jakość wśród monitorów dla graczy. Ekran 23.8” otoczony jest ultra-cienką 6mm ramką, co w połączeniu z ekstremalnie niskim input lagiem (0,05 klatki) zapewnia wyjątkowo realistyczne doświadczanie rozgrywki. W monitorze wykorzystano trzy autorskie technologie odpowiedzialne za inteligentną korekcję najciemniejszych obszarów ekranu, nasycenia kolorów i ostrości detali, dzięki czemu gracze już nie dadzą się zaskoczyć słabo widocznym wrogom. Zastosowany panel IPS oferuje szerokie kąty widzenia i nasycone kolory, a brak migotania ekranu gwarantuje uczucie komfortu dla oczu. Doskonałe parametry, potwierdzone 5 letnią gwarancją, i możliwość podłączenia zarówno do komputerów PC, jak i konsol, zapewnią każdemu graczowi niezapomnianą rozrywkę.

Eaton Ellipse PRO 1200VA

UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA jest zasilaczem UPS line-interactive specyficznie zaprojektowanym do ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające aplikacje. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD pokazującym w czasie rzeczywistym stan pracy i wyniki pomiarów. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20% oraz zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1.