Tokina, EIZO i fotowarsztaty.com zapraszają w weekend 13-14 lipca na kurs Adobe Lightroom, wraz z zarządzaniem barwą i kalibracją monitora. Na kursie poznamy wiodące oprogramowanie do obróbki i zarządzania zdjęciami, Adobe Lightroom Classic CC a także jego integrację z Adobe Photoshop CC. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników zajęć oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, na zajęciach zajmiemy się również ich kalibracją oraz doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.

Na zajęciach Poznasz program Adobe Lightroom Classic CC oraz jego integrację z Adobe Photoshop CC. Nauczysz się także kalibrować monitor. W czasach fotografii cyfrowej poprawna kalibracja monitora jest niezwykle istotna. Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia zawsze będą wyglądały zgodnie z twoimi zamierzeniami, powinieneś umieć ustawić ekran, na którym pracujesz. Właściwa kalibracja monitora pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, dodatkowo ochroni twój wzrok i poprawi komfort pracy.

Każdy uczestnik zajęć otrzymuje rabat na zakup profesjonalnych monitorów fotograficznych EIZO ColorEdge.

Miejsce: Warszawa, Galeria EIZO, ul. Wenecka 12
Termin: 13-14 lipca 2019
Cena: 570 zł

Cena obejmuje:

Więcej informacji: https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/kurs-adobe-lightroom-wraz-kalibracja-doborem-monitora-warszawa/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.