Weekend 22-23 lutego w Warszawie odbędzie się kurs obróbki zdjęć w Adobe Photoshop. Jest on  jednym z najlepszych programów do obróbki i retuszu zdjęć i jednocześnie flagowym produktem firmy Adobe Systems. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników zajęć oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, na zajęciach zajmiemy się również ich kalibracją oraz doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.

Nie sposób wymienić wszystkich narzędzi edycji, jakie oferuje Photoshop, Jest ich tak wiele, że nawet po dłuższym czasie korzystania z niego, nadal odkrywamy kolejne interesujące możliwości. Dużym plusem aplikacji jest możliwość pracy na warstwach oraz edycja plików RAW, którą umożliwia moduł o nazwie CameraRAW. Całkiem serio można założyć, że Photoshop pozbawiony jest wad.

Na zajęciach Poznasz program Adobe Photoshop CC, w wybranym zakresie dotyczącym retuszu zdjęć.  Nauczysz się także kalibrować monitor. W czasach fotografii cyfrowej poprawna kalibracja monitora jest niezwykle istotna. Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia zawsze będą wyglądały zgodnie z twoimi zamierzeniami, powinieneś umieć ustawić ekran, na którym pracujesz. Właściwa kalibracja monitora pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, dodatkowo ochroni twój wzrok i poprawi komfort pracy.

Miejsce: Warszawa, Galeria EIZO, ul. Wenecka 12
Termin: 22-23 lutego 2020
Cena: 590 zł

Cena obejmuje:

Szczegóły na stronie: https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/kurs-adobe-photoshop-wraz-kalibracja-doborem-monitora-warszawa/

Więcej informacji:

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.