Nadeszło lato, uznaliśmy, że należy coś zmienić… Dlatego od dzisiaj do wszystkich monitorów z serii FlexScan EcoView, a mianowicie: EV2316, EV2336, EV2416, EV2436, EV2736 dodajemy prezent w postaci oprogramowania Bitdefender Internet Security 2013.

EIZO-EV_Bitdefender-IS2013_GRATIS_540x200(2013-06)

Do monitorów z tej serii zakupionych w sieci autoryzowanych Partnerów EIZO zostaną dołożone płytki z 30-dniową wersją próbną oprogramowania. Jeśli uznacie Państwo, że spełnia ono Wasze oczekiwanie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: eizo@alstor.com.pl – w zamian uzyskacie od nas klucz do pełnej rocznej wersji na 1 komputer PC.

Bitdefender Internet Security 2013 to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie lidera branży antywirusowej. Zapewnia skuteczną a zarazem dyskretną ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, spamem i próbami kradzieży tożsamości. Więcej…

Przypominamy, że cały czas kontynuowana jest promocja Magix. Do wszystkich modeli EIZO serii FlexScan SX oraz Foris dodawana jest pełna wersja programu MAGIX Photo & Graphic Designer. Oprogramowanie oferuje szereg przydatnych funkcji umożliwiających uniwersalną obróbkę zdjęć, tworzenie ilustracji, profesjonalnych szablony projektów i wiele innych.