Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na tworzenie i rozwój własnego biznesu w sieci. Chcesz dołączyć do grona internetowych przedsiębiorców i szukasz sprawdzonych materiałów, które pomogą Ci w rozwoju i prowadzeniu Twojego biznesu? Zobacz unikalną serię kursów wideo od autorów, których projekty w sieci zarobiły już miliony!

Na eduweb.pl właśnie startuje Miesiąc E-Biznesu, w ramach którego znajdziesz sześć obszernych kursów wideo, przeznaczonych dla internetowych przedsiębiorców. Kursy poprowadzą Cię krok po kroku przez każdy etap rozwoju dochodowego startupu czy side projektu. Pobierzesz również darmową checklistę z kompletną listą zadań oraz zasobów, które pomogą Ci uruchomić internetowy projekt.

Zobacz trailer jednego z kursów, w którym Grzegorz Róg, autor artykułu „Jak uruchomiłem Startup UI/UX, który zarobił $9.000 w pierwsze dwa miesiące?” opowiada o tym, co znajdziesz w jego kursie:

Dodatkowo, w ramach Miesiąca E-Biznesu, możesz skorzystać z szeregu atrakcyjnych ofert partnerskich.

Sprawdź, co będzie się działo:

1. Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci – Premiera 25.06!
2. Kurs SEO
3. Kurs Google Analytcis
4. Kurs RODO w Marketingu i Sprzedaży
5. Kurs Budowanie Marki
6. Kurs Marketingu Produktów

Darmową checklistę i kursy wideo w atrakcyjnych pakietach, dostosowanych do Twoich potrzeb, znajdziesz na: http://startupwsieci.eduweb.pl/