Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników fotografii na wydarzenie, którego jesteśmy Partnerem.

Już w najbliższy poniedziałek 20 marca 2017r. zaczynamy MIESIĄC Z FOTOGRAFIĄ na eduweb.pl. Przez cały miesiąc uczestnicy będą mogli oglądać darmowe Warsztaty Online, skorzystać z atrakcyjnych rabatów na najnowsze Kursy Fotografii, a także specjalnie przygotowanych zniżek od Partnerów, w tym także na monitory Eizo.

Dodatkowo, dla Uczestników został przewidziany Konkurs. Wszystkie informacje dostępne są po odebraniu darmowego Pakietu Startowego.

Wejdź i sprawdź

 

 

 

 

Darmowe Warsztaty Online
Łącznie zaplanowaliśmy około 20 godzin darmowych materiałów – codziennie będziemy streamowali je na żywo na Facebook’u i w Playerze eduweb.pl. Rejestrując się  na wydarzenie masz pewność, że nie przegapisz żadnego z nich!

Premiery Kursów Wideo
W każdy poniedziałek premierę będzie miał inny Kurs z dziedziny Fotografii, po brzegi wypełniony konkretnymi poradami i technikami fotografowania. Wydajemy również Specjalną Edycję DVD z najnowszymi Kursami. Szczegóły otrzymasz po rejestracji na wydarzenie!

Promocje od Partnerów
Razem z Partnerami Miesiąca Fotografii, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje – do końca Wydarzenia możesz skorzystać z wyjątkowych ofert, które starannie wyselekcjonowaliśmy na sprzęt i akcesoria foto.