CuratOR SP2-24-49

24″ (60 cm) / 49″ (123 cm) | 1920 × 1200 / 1920 x 1080 (full HD) | IPS

Stacja robocza dla personelu chirurgicznego wyposażona we dwa wbudowane monitory o przekątnych 24″ i 49″, jak również system zarządzania sygnałami wideo. Stanowi kompaktowe połączenie stacji HIS i PACS.

CuratOR SP2-24-49

W szpitalach stosuje się coraz więcej systemów obrazowania w wysokich rozdzielczościach. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, EIZO stworzyło panele CuratOR oferujące rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160 pikseli). Każdy panel 4K ma w standardzie łatwo dostępny przełącznik LUT, który umożliwia wybranie jednej z pięciu predefiniowanych tabel LUT. Dzięki temu operatorzy mogą wyświetlać różne obrazy medyczne (statyczne i ruchome) z optymalnymi ustawieniami.

Obudowa na zamówienie

Klient może wskazać materiały do wykonania obudowy (stal, stal nierdzewna, szkło lub ich połączenie), a także zdecydować o jej wymiarach. Kolor obudowy wybiera się zazwyczaj ze wzornika RAL, ale na życzenie dostępne są także inne opcje.

Obsługa różnych monitorów

Przy wyborze monitorów wbudowanych w panele SP2-24-49 panuje duża swoboda co do liczby, rozmiaru i rodzaju używanych wyświetlaczy. Można również częściowo skonfigurować je jako ekrany dotykowe.

Konstrukcja modułowa

Dzięki modułowej budowie panel można skonfigurować tak, aby odpowiadał indywidualnym potrzebom klienta i umożliwiał proste serwisowanie.

Odporność na wodę i kurz

Panele SP2-24-49 nadają się do pracy w pomieszczeniach sterylnych, ponieważ z łatwością można je czyścić i dezynfekować. Ponadto inteligentne rozprowadzanie ciepła z przodu obudowy sprawia, że system wentylacji w ogóle nie jest potrzebny.

Szeroki wybór akcesoriów

Panele CuratOR współpracują z najróżniejszymi akcesoriami, takimi jak cyfrowe zegarki, głośniki, kamery, czytniki kodów kreskowych czy stacje dokujące dla urządzeń peryferyjnych (np. odtwarzaczy audio lub pamięci zewnętrznych). Możliwa jest także integracja interfejsu na życzenie klienta.

Prosta obsługa i serwisowanie

Dzięki unikalnej konstrukcji bez śrub dostęp do wnętrza panelu nie wymaga skomplikowanego demontażu. Działania serwisowe przeprowadzane na zainstalowanych panelach odbywają się więc łatwo i szybko.

Różne warianty montażowe

Konstrukcja panelu umożliwia montaż zarówno natynkowy, jak i podtynkowy, w zależności od warunków panujących na danej sali operacyjnej.