RadiForce MX194

19″ (48,1 cm) | 1280 x 1024 (5:4) | VA

MX194 ma predefiniowany tryb DICOM, który gwarantuje wierne wyświetlanie odcieni szarości na obrazach radiologicznych. Dzięki temu świetnie nadaje się do oglądania obrazów w celach klinicznych.

RadiForce MX194

Zanim monitor opuści fabrykę przeprowadza się precyzyjną regulację krzywej DICOM®, aby wyeliminować zniekształcenia przy wyświetlaniu odcieni szarości na obrazach radiologicznych. Dzięki temu MX194 świetnie nadaje się do klinicznej oceny obrazów.

Doskonałe odwzorowanie detali

MX194 wyposażono w kolorowy panel VA o wysokim współczynniku kontrastu 2000:1, który umożliwia wyświetlanie głębokiej czerni, poprawiając widoczność obrazów. Dzięki rozdzielczości 1,3 MP i stabilnej jasności na poziomie 350 cd/m2 monitor zapewnia doskonałą jakość obrazu. Różnice między najdrobniejszymi detalami widoczne są niezależnie od kąta patrzenia. To przydatne zwłaszcza w sytuacji, gdy ekran ogląda kilka osób jednocześnie.

Miliard kolorów dzięki 13-bitowej tabeli LUT

Za reprodukcję kolorów odpowiada 13-bitowa tabela LUT. Gdy monitor odbiera sygnał DisplayPort, na ekranie może wyświetlać się obraz 10-bitowy. W efekcie dostępnych jest aż miliard kolorów, co ułatwia rozróżnianie drobnych struktur w procesie diagnostycznym.

Jednolita jasność na całym ekranie

Funkcja DUE (Digital Uniformity Equalizer) zapewnia optymalną, równomierną jasność podświetlenia, co zwykle jest trudne do osiągnięcia ze względu na specyfikę monitorów LCD.

Wydłużony czas użytkowania dzięki automatycznemu wyłączaniu

Monitor posiada opcję automatycznego wyłączania podświetlenia (Backlight Saver), która wydłuża jego żywotność. Podobnie jak w przypadku wygaszacza ekranu, diody LED wyłączają się, gdy ekran nie jest używany.

Funkcja Backlight Saver jest częścią oprogramowania RadiCS.

Elastyczna stopka FlexStand

Elastyczna stopka EIZO umożliwia pochylanie i obracanie ekranu oraz oferuje szeroki zakres regulacji wysokości, co znacznie poprawia komfort korzystania z monitora.

Jeden monitor, wiele portów

Szeroki wybór złączy wejściowych sprawia, że większość urządzeń (komputery, laptopy, kamery) można podłączyć bezpośrednio do monitora.

Wysoka opłacalność

Monitory z serii MX mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości
do ceny. Doskonale nadają się do wyświetlania obrazów medycznych
w celach referencyjnych, zapewniając jednocześnie możliwość
wyświetlania obrazu zgodnie ze standardem DICOM Part 14.

Precyzyjna diagnoza dzięki fabrycznej regulacji zgodnej z DICOM Part 14

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych i spójnych odcieni szarości, EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i ustawia wszystkie odcienie szarości, aby każdy wyprodukowany monitor był zgodny ze standardem DICOM Part 14.

Jasność na stałym poziomie

Wbudowany czujnik podświetlenia stale kontroluje luminancję panelu. Oznacza to, że jasność dopasowywana jest już w kilka sekund po włączeniu monitora i nie zmienia się przez cały czas pracy.

Karta graficzna MED-XN51LP

Karta MED-XN51LP obsługuje wszystkie funkcje i ustawienia monitora RadiForce MX194. Nie tylko ułatwia precyzyjną diagnostykę, ale też pozwala kontrolować wiele monitorów jednocześnie. Producent zapewnia wsparcie techniczne oraz serwis wszystkich kart medycznych EIZO w ramach gwarancji.

5-letnia gwarancja

EIZO oferuje klientom 5-letnią gwarancję. Jest to możliwe dzięki rozwiniętemu procesowi produkcyjnemu opartemu na prostej zasadzie: tworzenie innowacyjnego sprzętu z najwyższej jakości materiałów.