Monitory do domu i biura

FlexScan to seria profesjonalnych monitorów LCD do zastosowań biurowych. Wszystkie modele FlexScan zapewniają doskonałą jakość obrazu, bogaty wybór złączy wejściowych, a także szereg ergonomicznych i energooszczędnych funkcji, które pomagają dbać zdrowie i obniżyć rachunki za prąd.

Zobacz wszystkie monitory biurowe

Pracuj z najlepszymi. Pracuj z EIZO.

By dobrze pracować, potrzebne są dobre narzędzia. Monitory z serii FlexScan, flagowej rodziny produktów EIZO, doskonale sprawdzą się na każdym stanowisku pracy – od zastosowań biurowych i księgowość aż po projektowanie CAD. Porządny monitor to nie tylko niezbędny element wyposażenia stanowiska komputerowego, ale i nieocenione wsparcie przy pracy z laptopem. Modele FlexScan oferują wszystko, czego można oczekiwać od wyświetlacza z najwyższej półki: rewelacyjną jakość obrazu, szeroki wachlarz złączy wejściowych oraz wiele praktycznych funkcji zapewniających m.in. ochronę wzroku i ograniczenie poboru mocy.

EIZO to nie tylko najlepsze produkty; to także obietnica najwyższej jakości. Właśnie dlatego monitory FlexScan objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Zalety biurowych monitorów EIZO

Liczne funkcje ergonomiczne

Monitory biurowe EIZO zaprojektowano tak, aby ułatwiały koncentrację i zapewniały wygodę użytkownika nawet podczas wielogodzinnej pracy. Jedną ze sztandarowych funkcji monitorów z linii FlexScan jest Auto EcoView – czujnik, który wykrywa zmiany oświetlenia w otoczeniu i automatycznie dopasowuje jasność ekranu. Modele FlexScan mają również antyodblaskową powłokę, która zapobiega odbijaniu się światła od panelu LCD, oraz regulowaną stopkę, która pozwala zmienić wysokość i nachylenie monitora, by ustawić go w optymalnej pozycji nienadwyrężającej pleców i szyi.

Wyraźne, ostre obrazy do wszystkich zastosowań biurowych

Monitory FlexScan wyróżniają się znakomitą jakością obrazu. Dobrą ostrość, wierną reprodukcję kolorów i odcieni szarości oraz szerokie kąty widzenia docenią zarówno użytkownicy biurowi, jak i gracze. EIZO wciąż doskonali swoją technologię wyświetlania obrazu, stosuje najwyższej jakości materiały i starannie kalibruje każdy monitor na etapie produkcji.

Monitor, na którym możesz polegać

Monitory EIZO mają dużo dłuższą żywotność niż typowe panele LCD dostępne na rynku. Inwestując w wyświetlacz EIZO, płacisz więcej z góry, ale w zamian otrzymujesz niezawodny produkt, który posłuży Ci przez długi czas i nie będzie wymagał wymiany po ledwie paru latach. Modele FlexScan oferują też wachlarz innowacyjnych funkcji, które pomagają ograniczyć pobór mocy do minimum – z korzyścią dla środowiska i dla Twojego portfela.

Monitor i stacja dokująca w jednym

Każdy monitor FlexScan oferuje szeroki wachlarz złączy wejściowych, dzięki którym użytkownik może wygodnie podłączyć komputer lub laptop w taki sposób, by zminimalizować ilość potrzebnego okablowania. Funkcje stacji dokującej, konfiguracje wieloekranowe, stelaże Thin Client, praktyczne osłony na kable – wszystko to sprawia, że na blacie biurka nie zostaje nic, co nie jest faktycznie niezbędne.

W duchu zrównoważonego rozwoju

Monitory EIZO powstają z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi normami. Fabryka EIZO korzysta z odnawialnych źródeł energii, a wysyłane z niej monitory coraz częściej pakuje się bez użycia plastiku. EIZO dba też o odpowiedzialne pozyskiwanie materiałów do produkcji (w tym tzw. minerałów konfliktowych) i oferuje klientom korporacyjnym możliwość spakowania wielu monitorów w jeden karton oraz zrezygnowania z niepotrzebnych kabli i stopek, by nie generować zbędnych śmieci.

Długi cykl życia

EIZO czuwa nad całym procesem produkcji, od etapu badawczo-rozwojowego aż po kontrolę jakości. Wszystkie monitory powstają we własnej fabryce producenta przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu EIZO może oferować aż 5-letnią gwarancję na modele z serii FlexScan – trzy lata dłużej niż typowe gwarancje na monitory biurowe. Tak długi okres gwarancyjny oznacza, że pomimo wyższej ceny początkowej całkowity koszt posiadania (TCO) jest niższy, a klient nie musi płacić za naprawy i serwisowanie.

Specjalistyczne rozwiązania dla każdej branży

Duże i średnie firmy

Profesjonalne monitory dla każdego przedsiębiorstwa

Domowe biuro i małe firmy

Ergonomiczne monitory do różnych zastosowań

Projektowanie CAD

Doskonała jakość i rozdzielczość obrazu do zastosowań CAD

Sektor finansowy

Niezawodne monitory do konfiguracji wieloekranowych

Wyświetlanie dokumentów

Monitory do zarządzania cyfrowymi dokumentami

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać monitor idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami