fdfUkazała się aktualizacja firmware’u do monitora DuraVision FDF2304W-IP, umożliwiającego wyświetlanie obrazu z kamer IP. Dzięki nowemu interfejsowi web API operatorzy będą mogli zmieniać różne ustawienia za pomocą przeglądarki internetowej lub zainstalowanych systemów zarządzania sygnałami wideo (VMS). Zapewni to większą elastyczność i wydajność pracy w środowiskach monitoringu i nadzoru.

Monitor DuraVision FDF2304W-IP pozwala wyświetlać obraz z maksymalnie 16 kamer IP naraz. Ustawienia takie jak układ obrazu czy opcje kamery do tej pory można było dopasowywać ręcznie za pomocą wygodnego pilota dołączonego do monitora. Nowa aktualizacja firmware’u oferuje alternatywną metodę regulacji za pomocą przyjaznego w obsłudze interfejsu opartego na przeglądarce.

Oprócz tego nowy interfejs web API umożliwia swobodną integrację z lokalnym systemem VMS. Operator może więc zaprogramować monitor tak, aby automatycznie reagował na konkretne zdarzenia, np. zmieniał układ obrazu, gdy w polu widzenia kamery pojawia się sylwetka człowieka. Istnieje też możliwość stworzenia grafiku, na podstawie którego opcje monitora i podłączonych do niego kamer będą zmieniane wedle potrzeb użytkownika.
Szerokie możliwości oferowane w ramach nowego interfejsu web API sprawiają, że monitor DuraVision FDF2304W-IP jest wydajny, intuicyjny w obsłudze i spełnia wymagania różnorodnych środowisk monitoringu.

Dodatkowe funkcje