W imieniu firmy Tokina oraz fotowarsztaty.com w weekend 22-23 kwietnia  zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Krakowie. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.

To będą dwa dni bogate w kreatywne doznania, sporą dawkę praktycznej wiedzy fotograficznej oraz plenery znane i mniej znane, z czego nawet te znane miejsca będą pokazywane w niestandardowy sposób. Na zajęciach uczestnicy będą mieć dostęp do sprzętu z oferty Tokina (obiektywy) i Hoya (filtry). Poznają także zagadnienia związane z zarządzaniem barwą oraz kalibracją monitorów.

Na warsztatach grupa zmierzy się z kilkoma wybranymi tematami fotograficznymi (głównie street photo oraz m.in. architektura, urbex, nocne), dowie się, jaki sprzęt jest najodpowiedniejszy do konkretnych zastosowań, obejrzy przykłady zarówno złych, jak i dobrych zdjęć, a następnie – wyposażona w obiektywy Tokiny i filtry Hoya – ruszy w miasto. Na koniec zajęć wykonane zdjęcia zostaną omówione ze wskazaniem ich mocnych i słabych stron. Klimatu fotografii przez duże „F” dopełni miejsce zajęć teoretycznych, profesjonalne Studio Quadralite przy ul. Bonarka 11 w Krakowie.

W czasie niedzielnej części teoretycznej (m.in. omówienie zdjęć wykonanych dzień wcześniej), odbędzie się też wykład dotyczący zarządzania barwą w fotografii, pokaz kalibracji oraz prezentacja monitorów graficznych EIZO.

Termin: 22-23 kwietnia 2017
Cena: 290 zł

Cena obejmuje:

Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/obiektywny-krakow-warsztaty-street-photo

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.