W imieniu Tokina i fotowarsztaty.com, zapraszamy w weekend 21-24 września na plener jesienny w Karpatach Ukraińskich. Uczestnicy zajęć spędzą czas na plenerach w najpiękniejszych miejscach słynącej z niesamowitych widoków Połoniny Borżawa a także zwiedzając miasta Zakarpacia czy podróżując koleją, realizować będą fotograficzny reportaż z podróży.

Trzydniowy foto-trekking po ukraińskim Zakarpaciu. Przepiękne i dalekie widoki z Połoniny Borżawa, niezapomniany przejazd koleją najdłuższym tunelem całych Karpat, najważniejsze zabytki Użhorodu – historycznej stolicy Rusi Zakarpackiej, mijane wsie i małe miejscowości pokazujące prawdziwe życie Ukrainy. Na warsztatach uczestnicy będą ćwiczyć od zdjęć plenerowych, krajobrazowych – przez fotografię uliczną – po temat fotoreportażu realizowanego w mijanych miejscowościach.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.

Jako przewodnik towarzyszyć  będzie Bogdan Augustyn – pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista kultowego punkrockowego zespołu KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk, związany z Centrum Turystyki Kulturowej „Carpathia”.

Wybrane miejsca plenerów:

Termin: 21-24 września 2017
Cena: 730 zł

Cena obejmuje:

Więcej informacji:

www.fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/karpaty-ukrainskie-borzawa-uzgorod/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.