Jak wygląda profesjonalny retusz zdjęć modelek? Jakich technik używa się by nie rozmywać skóry, ale nadać jej doskonały wygląd? Czemu retusz zdjęć w zwykłym domowym oświetleniu mija się z celem? Tego i wiele więcej będzie uczył Tomasz Pluszczyk, podczas serii szkoleń „Profesjonalny retusz zdjęć w Photoshopie – cała wiedza w pigułce”, które odbędą się w wielu miastach w całej Polsce, w tym aż 3 razy w Galerii EIZO w Warszawie.

szkolenie PluszczykWiele osób kupuje jak najlepsze aparaty i obiektywy, a następnie psuje efekt końcowy nieprawidłową obróbką – używając stempla do poprawiania skóry, nie oddzielając tekstury zdjęcia od informacji o kolorach itd. Finalnie zdjęcie wygląda zupełnie inaczej niż mogłoby, gdyby fotograf podszedł do tematu jak należy – używał lepszych metod retuszu i odpowiednio oświetlił stanowisko komputerowe (można to zrobić niemal bez ponoszenia dodatkowych kosztów). Jak to wszystko osiągnąć zostanie pokazane na wspomnianym szkoleniu. Tutaj znajdziecie wszelkie szczegóły.
Każdy uczestnik otrzyma filmy, notatki, grafiki, a także akcje do Photoshopa (wszystko autorskie), które zautomatyzują wszystko to, co najtrudniejsze.

Podczas szkolenia zostaną omówione m. in. takie techniki jak separacja częstotliwości, dodge&burn, podnoszenie kontrastu mapą gradientu oraz filtrami wyostrzającymi itd. W języku angielskim istnieje określenie „High End Retouching”, które idealnie nadaje się do opisania tego typu retuszu.

Zapisy i rabat
Tutaj znajdziecie więcej informacji i formularz zgłoszeniowy Wystarczy że jako kod rabatowy wpiszecie „Eizo”, a otrzymacie promocyjną cenę (400 zł)!