Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnego retuszu zdjęć, którego organizatorem jest Eduweb.pl. Szkolenie odbędzie się w dniach 28.02-01.03 w warszawskim Ośrodku Szkoleniowym w Warszawie. Przewidziane są również zajęcia online. EIZO jest Patronem tego wydarzenia.

retuszfbSzkolenie stanowi esencję wiedzy na temat profesjonalnych technik retuszu zdjęć i przeznaczone jest dla fotografów, retuszerów, grafików oraz wszystkich, którzy korzystają z Adobe Photoshop i chcą wzbogacić swój warsztat o zaawansowane techniki retuszu. Szkolenie jest dostępne w formie stacjonarnej, czyli w ośrodku eduweb.pl w Warszawie, w jego części można uczestniczyć także online, co na pewno zainteresuje osoby, które nie mogą dojechać do Warszawy lub chcą przeznaczyć na szkolenie mniejszy budżet.

Przy zapisach do 16 lutego obowiązuje 15% rabatu!

Pełny opis szkolenia i zapisy: www.eduweb.pl

W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów i tutoriali na temat retuszu, które niestety w wielu przypadkach prezentują wyrywkowo nieusystematyzowane techniki, prowadzące do pogorszenia jakości retuszowanej fotografii. W rezultacie odnalezienie wartościowego materiału jest niezwykle czasochłonne, jak również łatwo jest nabyć błędne nawyki. W przeciwieństwie do nich, szkolenie eduweb.pl stanowi starannie opracowany i logiczny zbiór wskazówek oraz praktyk, które od początku do końca, krok po kroku prowadzą przez proces profesjonalnego retuszu.

 

retusz-flyerjpg