Rzeczywistość wirtualna, symulacje

Profesjonalne monitory 4K do pracy z rzeczywistością wirtualną

Jeśli pracujesz z programami do rzeczywistości wirtualnej lub symulacji, EIZO ma dla Ciebie idealny monitor. Używając modeli w wysokich rozdzielczościach, nie musisz inwestować w kosztowną ścianę wizyjną, by wygodnie cyzelować projekty i błyskawicznie oglądać efekty swoich poprawek.

Monitory EIZO do pracy z rzeczywistością wirtualną i symulacjami – zalety:

  • Świetny wybór dla pracowni projektowych, biur inżynierii projektowej, systemów symulacyjnych, projektowania CAD/CAM, aplikacji rzeczywistości wirtualnej
  • Wysoka rozdzielczość 4K
  • Niezawodne renderowanie kolorów

Wysoka jakość obrazu

Do tworzenia, renderowania i mapowania złożonych symulacji niezbędny jest monitor w wysokiej rozdzielczości, zapewniający precyzyjne i stabilne wyświetlanie obrazu. Z tego względu do pracy z rzeczywistością wirtualną i symulacjami używa się wyłącznie monitorów z najwyższej jakości panelami i elektroniką.

Monitory EIZO ColorEdge odznaczają się wyjątkowo wierną reprodukcją kolorów, wysokim kontrastem oraz stabilnym renderowaniem obrazów. Dzięki rozdzielczości 4K doskonale nadają się do pracy nad projektami, które wymagają dużej precyzji. Wspaniale sprawdzają się zwłaszcza do obsługi aplikacji, w których wierność odwzorowania barw ma krytyczne znaczenie.

Więcej miejsca do pracy

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się technologią budowlaną, czy rzeczywistością wirtualną, potrzebujesz monitora o odpowiednio szerokiej przekątnej i wysokiej rozdzielczości. Modele EIZO przeznaczone do tych zastosowań dostępne są w różnych rozmiarach i formatach.

Niezawodność

Monitory EIZO zawdzięczają swą trwałość i niezawodność zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wdrożeniu ścisłych procedur kontroli w trakcie produkcji. Okres gwarancyjny wynosi aż 5 lat, a jeśli w tym czasie monitor ulegnie awarii, EIZO wymieni go na nowy – szybko i wygodnie.

Ergonomia

Jeśli spędzasz przed ekranem wiele godzin dziennie, Twój monitor powinien mieć ergonomiczne funkcje chroniące wzrok i ułatwiające skupienie.

Monitory EIZO wyposażono w antyodblaskową powłokę, technologię eliminującą migotanie obrazu oraz automatyczną regulację jasności ekranu. A to tylko trzy z wielu funkcji, które dbają o Twoje zdrowie podczas pracy z monitorem EIZO.

Program Ambasadorów ColorEdge

W 2015 roku EIZO stworzyło program ambasadorski ColorEdge promujący profesjonalnych fotografów, projektantów, filmowców oraz ludzi kreatywnych, którzy swoją pracą inspirują i edukują artystów na całym świecie. Wszyscy ambasadorzy EIZO są zadowolonymi użytkownikami monitorów ColorEdge.

Dowiedz się więcej

Najlepsi wybierają EIZO

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj

Wybierz swoją dziedzinę

Fotografia, edycja zdjęć, retusz

Wierna reprodukcja plików źródłowych

Edycja wideo, postprodukcja, color grading

Głęboka czerń, płynne przejścia tonalne, idealne kolory

Druk zwykły i artystyczny

Softproofing i prepress z wysoką precyzją i wiernością odwzorowania barw

Design, sztuka, ilustratorstwo

Żywe kolory zgodne z branżowymi standardami

Branża tekstylna i modowa

Precyzja w pozyskiwaniu tkanin i projektowaniu ubrań

Rzeczywistość wirtualna, symulacje, CGI

Wysoka rozdzielczość i wierność kolorów