Sarah Silver

Fotografia mody

Sarah Silver

Profil Ambasadora

Imię i nazwisko: Sarah Silver

Dziedzina: fotografia mody

Kraj: USA

Strona: https://www.sarahsilver.com

Monitor: ColorEdge CG2730

Sarah Silver po raz pierwszy zakochała się w świecie sztuk wizualnych, pracując w ciemni fotograficznej swojego dziadka. Niedługo po ukończeniu studiów fotograficznych na nowojorskiej School of Visual Arts została wybrana na fotografa do prestiżowego wydania „Avant Guardian” czasopisma Surface Magazine. Podczas sesji jej modelami byli tancerze, co rozbudziło w niej miłość do łączenia fotografii z ruchem.

Sarah współpracowała ze znanymi markami takimi jak Aussie, Covergirl, Florence by Millie Bobby Brown, Garnier, Haus Labs by Lady Gaga, L’Oreal, Lancôme, Laura Mercier, Maybelline, Nars, Nike, Olay, Pantene, Paul Mitchell, Proenza Schouler, Revlon, Sephora, Swarovski, Target, Ulta i Urban Decay. Jej zdjęcia ukazywały się w publikacjach takich jak Elle, Glamour, Harper’s Bazaar, New York Times, Shape, Surface, Vogue i W Magazine.

Sarah jest nie tylko fotografką i reżyserką, ale także wykładowczynią na uczelniach artystycznych, w tym Parsons School of Design, Fashion Institute of Technology i School of Visual Arts.