Po raz kolejny mieliśmy szansę być częścią największego wydarzenia fotograficzno – filmowego Festiwalu Światło Siła organizowanego na Pomorzu przez firmę Cyfrowe.pl.

W historycznym i symbolicznym miejscu, jakim jest Stocznia Gdańska spotkały się tysiące osób, których pasją lub zawodem jest fotografowanie i filmowanie. Gospodarze zaprosili do współpracy wielu znakomitych artystów i czołówkę firm dystrybuujących produkty dla tej grupy, w tej liczbie markę EIZO.

Na Festiwalu prezentowana była linia monitorów do fotografii ColorEdge. Na naszym stoisku można było zobaczyć również rozwiązania dwóch innych liderów rynku: najlepsze tablety graficzne firmy Wacom oraz ergonomiczne ramiona i uchwyty na monitory firmy Ergotron. Nasze zaproszenie do przeprowadzenia prezentacji przyjął miłośnik marki EIZO, znakomity fotograf sportowy – Adam Nurkiewicz. Z kolei bardzo interesujące warsztaty przeprowadził Łukasz Bożyki – fotograf, biolog, Przyrodnik na tropie. Tym razem wyszedł poza kanon i w naszym imieniu poprowadził warsztaty z fotografii eksperymentalnej / abstrakcyjnej.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia, na pewno pojawimy się tam za rok!

Zastanawialiście się skąd nazwa festiwalu? Tu kila podpowiedzi.