Zakończyła się kolejna, już 17. edycja największej imprezy targowej rynku fotograficznego i wideo – Targi Film Video Foto. Wzorem lat ubiegłych EIZO Polska zaprezentowało swoją bogatą ofertę dedykowaną dla specjalistów z zakresu fotografii i edycji wideo. Dodatkowo, program imprezy wzbogaciliśmy o cykl prezentacji pod hasłem „EIZO – Kolory pod kontrolą”.

_DSC3626

2014_FVF_15Podczas targów po raz pierwszy zaprezentowane zostały szerokiemu gronu dwa najnowsze modele monitorów EIZO z serii ColorEdge: CX271 przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników zajmujących się fotografią i projektowaniem graficznym oraz CG277 stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w fotografii, prepressie, edycji wideo oraz postprodukcji. Właśnie ten model wzbudził entuzjazm wśród profesjonalistów i został wyróżniony przez jury Konkursu o Medal Targów.

Na targach można było zobaczyć oczywiście pełną ofertę dostępnych obecnie monitorów EIZO dedykowanych do pracy z aplikacjami foto, wideo i biurowymi. Mieliśmy szereg ciekawych rozmów z zadowolonymi i potencjalnymi klientami naszej marki.

2014_FVF_18Dużym zainteresowaniem cieszyły się również organizowane przez nas prezentacje z cyklu „Kolory pod kontrolą”. Do udziału zaproszeni zostali znani artyści, trenerzy oraz praktycy, dla których zarządzanie kolorem nie stanowi tajemnic. 15 prezentacji organizowanych podczas targów odwiedziło ponad 1000 osób!

 

 

 

IMG_3530Nasze stoisko odwiedził również Pan Minoru Kontani, CEO EIZO Europe – był on mile zaskoczony skalą zainteresowania i pozytywnym odbiorem naszych produktów wśród polskiej publiki.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z minionego wydarzenia i już teraz zapraszamy na nasze stoisko za rok!

 


Created with flickr slideshow.