Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 29 września – 1 października na plener fotograficzny w Górach Stołowych (Sudety). Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Fot. Jacek Tomczak

Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu – w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie – to wszystko tylko tutaj. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Witamy na końcu świata – w maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a zaczyna prawdziwa fotograficzna przygoda.

Zajęcia rozpoczyna piątkowa część teoretyczna, natomiast sobota i niedziela to plenery oraz szereg innych atrakcji, w tym prawdziwa balia i sauna pod rozgwieżdżonym niebem. Całości dopełnia kompendium informacji teoretycznych poświęconych fotografii plenerowej oraz dużo, dużo praktyki!

Czy w Pasterce można zostawić swe serce? Bez wątpienia, tak!

Fot. Przemysław Janaszek

 

Termin: 29 września – 1 października 2017
Cena: 490 zł

Cena obejmuje:

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:
http://fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/sudeckie-fotowarsztaty-na-koncu-swiata/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Fot. Paweł Brzozowski