W imieniu Tokina oraz fotowarsztaty.com, zapraszamy na plener fotograficzny w przepięknej krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w weekend 19-21 maja .

Zajęcia zaplanowane są w samym środku Puszczy Piskiej, nad brzegiem Jeziora Bełdany – jednego z najpiękniejszych w systemie Wielkich Jezior Mazurskich: jeziora, lasy, łąki, polany, zachody słońca, słowem niezliczona ilość miejsc, w których da się zrobić wspaniałe zdjęcia.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Przykładowe miejsca plenerów to między innymi prawosławny żeński monaster (cerkiew) we wsi Wojnowo, założonej przez rosyjskich staroobrzędowców; klasztor staroobrzędowców w Wojnowie – przetrwał kolejne zawieruchy wojenne i stanowi dzisiaj bardzo interesujący zabytek kultury religijnej i obyczajowej. W planach także plener połączony ze spływem łodziami z przewoźnikiem po rzece Krutyni – atrakcję znaną i cenioną już w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Spływ odbywa się na górnym odcinku rzeki Krutyni, czyli na jednym z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych jej fragmentów.

Termin: 19-21 maja 2017
Cena: 520 zł

Cena obejmuje:

 

Więcej informacji:
http://fotowarsztaty.com

http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/warsztaty-fotograficzne-na-mazurach/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.