W imieniu swoim, organizatora warsztatów firmy Fujifilm oraz partnera firmy Fomei –  zapraszamy na warsztaty z fotografii sensualnej prowadzone przez Jacka Boneckiego. Niniejsze spotkanie to idealna okazja, aby sprawdzić możliwości systemu Fujifilm X w pracy z modelką. Program warsztatów jest bardzo bogaty, obejmuje dwa dni, przy czym część główna odbędzie się w sobotę 23.04. Co ważne, można będzie wziąć udział tylko w części sobotniej.

WARSZTATY_akty_postFB (002)

 

Warsztaty odbędą się 23-24.04 w hotelu Fajkier w Kroczycach (Jura Krakowsko-Częstochowska).

Na warsztatach, które są bezpłatne, do dyspozycji uczestników będzie sprzęt Fujifilm X, w tym najnowsze modele: X-Pro2, X70, X-E2S, XF100-400, XF35F2.
Zapisy na warsztaty  prowadzone są do 14 kwietnia pod adresem: http://warsztaty.fujifilm.pl/warsztaty , a 15 kwietnia wybrane osoby (ok. 25 osób, które prześlą najciekawsze zdjęcia o tematyce sensualnej) zostaną zaproszone na warsztat.

AGENDA

Sobota:

10.00 – 11.00 – system Fujifilm X: prezentacja zdjęć, specyfika pracy z bezlusterkowcami Fujifilm

11.00 – 11.30 – podstawy fotografii sensualnej, czyli jak pracować z modelką

11.30 – przekazanie sprzętu na test

12.00 – 13.30 – warsztaty: fotografia sensualna

13.30 – 14.00 – przerwa na kawę

14.00 – 16.00 – warsztaty: fotografia sensualna w plenerze

Do dyspozycji uczestników będzie sprzęt oświetleniowy Fomei.

Czas wolny

19.00 – spotkanie autorskie z Jackiem Boneckim, który opowie o fotografii w kontekście swojej najnowszej książki „Podróżnik fotograficzny” oraz o gry planszowej „Tajemnice Fotografii”. Uczestnicy warsztatów będą mogli nabyć oba produkty w specjalnych cenach.

Niedziela

W godzinach 8.00 – 12.00 uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnie przygotowanych stanowisk komputerowych, wyposażonych w profesjonalne monitory graficzne EIZO.

9.00 – 10.00 – Postprodukcja w fotografii. Jacek Bonecki omówi podstawy procesu postprodukcji w fotografii, zwracając szczególną uwagę na kwestie zarządzania kolorem i druku zdjęć. Następnie prowadzący omówi zdjęcia uczestników, wykonane podczas sobotniej sesji.

 

Partner główny: FujiFilm

Partnerzy technologiczni:eizo , o-nas-fomei

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dla osób, które chciałyby skorzystać również z niedzielnych aktywności istnieje możliwość rezerwacji noclegu w hotelu w specjalnej cenie na hasło „Warsztaty Fujifilm” – http://www.hotelfajkier.pl/

W razie pytań maila należy wysłać na adres: x@fujifilm.pl