Optyczne.pl rozpoczyna cykl warsztatów fotograficznych z firmą Olympus. Miło jest nam poinformować, że jesteśmy Partnerem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 czerwca w naszej Galerii EIZO.

12Będzie to niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników fotografii i zawodowców, przed którymi odkryjemy możliwości systemów Olympus PEN i OM-D Uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z szeroką ofertą bezlusterkowców i obiektywów Olympus, sprawdzić sprzęt podczas sesji z modelką i zgłębić tajniki zarządzania barwą. Serdecznie zapraszamy.oraz zaprezentujemy najnowsze rozwiązania japońskiego producenta monitorów Eizo. Opowiemy o możliwościach zastosowania obiektywów M.Zuiko, historii i zaletach systemu Mikro Cztery Trzecie oraz prawidłowym odwzorowaniu barw na monitorze. Na koniec wszyscy uczestnicy będą mogli wypróbować aparaty Olympus podczas sesji fotograficznej z uroczą modelką.

Program warsztatów:

Tytułem zachęty zapraszamy do obejrzenia klipu wideo z poprzednich warsztatów.

Warsztaty odbędą się 14 czerwca, 2013 r. (piątek) w Galerii EIZO przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie, w godzinach: 10:00–17:00.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: warsztaty@optyczne.pl.