Rok 2015 zapowiada się bardzo bogaty w wydarzenia. Już teraz mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z najlepszych polskich fotografów ślubnych, Grzegorz „Moment” Płaczek z udziałem dwóch światowej klasy fotografów: CM Leung i Nikiem Pekridisem. EIZO jest Partnerem tego wydarzenia.

CM-Moment-lipiec2015-polska-informacjaPierwszy z eventów odbędzie się w lipcu w Warszawie, drugi we wrześniu w Krakowie. Grzegorz „Moment” Płaczek zaliczany jest do grona najlepszych polskich fotografów ślubnych, jest laureatem licznych nagród w konkursach fotograficznych, m.in. „Międzynarodowy fotograf roku 2014” IFPF czy nagroda Bridelle „Najpiękniejszy polski ślub”. Przy tym posiada doświadczenie w przekazywaniu swojej wiedzy innym adeptom fotografii, jest m.in. wykładowcą Akademii Nikona.

Zaproszeni przez Grzegorza goście: CM Leung i Nik Pekridis to ikony fotografii ślubnej. Te warsztaty to niezwykła szansa na zdobycie unikalnej wiedzy. Podczas dwudniowych warsztatów będą się mogli Państwo przekonać, w jaki sposób pracują mistrzowie – od oświetlenia, komunikacji z parą młodych, poszukiwania odpowiednich ujęć aż po proces postprodukcji.

 

 

Poniżej postaramy się przybliżyć Państwu postaci gości specjalnych:

Nik-Moment-wrzesien2015-polska-informacjaCM Leung ( www.cmleung.com). CM zaliczany jest do grupy 10 najlepszych fotografów w Chinach. Jego niesamowity styl pozwala mu także na uplasowanie się w gronie 10 najlepszych fotografów w Hong Kongu oraz 50 liderów branży ślubnej na świecie! Prowadził warsztaty na całym świecie, od Australii, po Turcję, od Hiszpanii po Filipiny. Jest jedynym Azjatom, który dwukrotnie zdobył Grand Award  w corocznym konkursie WPPI w USA. Te warsztaty to niezwykła szansa dla fotografów ślubnych na zdobycie unikalnej wiedzy i spotkanie z nową jakością w fotografii ślubnej.
Nik Pekridis od 30 lat fotografuje śluby w Grecji i USA tworząc niesamowite dzieła i niezwykle umiejętnie pracuje ze światłem. Jest zdobywcą wielu nagród, będąc jednocześnie Ambasadorem Nikona w Europie. Sam mówi o sobie, iż narodził się na nowo w 2007 roku, gdy spotkał na swojej fotograficznej drodze Yervanta – ikonę fotografii ślubnej na świecie. Nik Pekridis jest także jurorem w wielu cenionych konkursach fotograficznych na całym świecie, m.in. WPPI Las Vegas, czy WPPA Malaysia.

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora:
Warszawa: http://www.moment-workshops.com/warsztaty-fotograficzne-warszawa.htm
Kraków: http://www.moment-workshops.com/warsztaty-dla-fotografow-krakow.htm