W ostatni weekend października wraz z naszym partnerem, firmą Fotoforma mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IX edycji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Uczestnicy festiwalu mieli okazję przyjrzeć się z bliska monitorom z serii EIZO ColorEdge…

Mimo ponurej, typowo listopadowej aury, organizowana w podwarszawskim Izabelinie impreza skupiła wielu miłośników przyrody i jej fotografowania. Dwudniowy program był bardzo napięty – organizatorzy zapewnili obecność autorytetów z dziedziny fotografii przyrodniczej, a wykłady i pokazy wzbogaciły ekspozycje producentów i wystawy towarzyszące.

Mieliśmy przyjemność rozmowy z wieloma osobami, które zajmują się fotografowaniem przyrody zawodowo, jak również amatorami, dla których jest to życiowa pasja. Na naszym stanowisku można było zaczerpnąć wiedzy z dziedziny Color Managementu oraz obejrzeć własne zdjęcia na skalibrowanych prawidłowo monitorach z serii ColorEdge. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia:


Created with Admarket’s flickrSLiDR.