Experience Day to nowy rodzaj imprezy, która ma dostarczyć niepowtarzalną okazję doświadczenia na własnej skórze, co Roland DG razem z wybranymi partnerami może zaproponować profesjonalnym drukarniom, żeby podnieść ich konkurencyjność na rynku druku wielkoformatowego. Zapraszamy również na prezentacje EIZO!

Event_PL_750x100(6

Experience Day można najtrafniej opisać, jako wydarzenie dające ogromną szanse zapoznania się z wszystkimi możliwościami, jakie dostarczają plotery Roland. Prezentowane maszyny będą podzielone tematycznie, aby umożliwić odkrycie wszystkich sekretów i możliwości, jakie niosą nasze nagradzane techniki druku z wycinaniem konturowym, druku UV, fantastycznych metalicznych efektów oraz osiąganej zaskakującej prędkości druku.

Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertom z firmy Roland i jej partnerów, podpatrzyć triki Piotra Cińskiego Mistrza Świata z 2013r w oklejaniu samochodów, a także wysłuchać prezentacji przygotowanych przez partnerów Roland (w tym EIZO)

Na zakończenie Experience Day Roland ma przyjemność ugościć uczestników uroczystym obiadem z atrakcjami umilającymi czas. Dla gości, którzy przyjechali z daleka przewidziane są miejsca w hotelu. Proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

banner-3.png

Gdzie i kiedy:

11 kwietnia 2014

Experience Day: 10:30 – 16:00

Kolacja: 19:30 – 23:00

Hotel BOSS

ul. Żwanowiecka 20
 04-849 Warszawa

Zarejestruj się już teraz!