Tokina i fotowarsztaty.com, zapraszają w Boże Ciało, weekend  20-23 czerwca, na najbardziej widokowy foto tour po Podhalu, Spiszu i Pieninach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.

Czy Tatry są najpiękniejszymi górami w Polsce? Tego nie oceniamy, bo piękna nie mierzy się wysokością. Na pewno jednak są najokazalsze. I kapitalnie się prezentują, otoczone swoimi niższymi sąsiadami czy wręcz “karłowatym” Podhalem. Tatrzańskie warsztaty fotograficzne – plener gdzie uczestnicy nauczą się robić spektakularne zdjęcia Tatr, prawie nie wjeżdżając w ich granice. Ich monumentalność i surowość zostanie zestawiona na zdjęciach z sielskim Podhalem i Spiszem oraz niezwykle malowniczymi Pieninami. Słowem, najbardziej widokowy foto tour po Podhalu, Spiszu i Pieninach.

Miejsca plenerów są łatwo dostępne dzięki gęstej sieci dróg i właściwie do wszystkich można dotrzeć samochodem osobowym.

Między plenerami zaplanowane są zajęcia dodatkowe: wykłady o kompozycji, obróbka i komentowanie zdjęć.

Termin: 20-23 czerwca 2019 (Boże Ciało)
Cena: 860 zł

Cena obejmuje:


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:
https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/z-tatrami-w-obiektywie-najbardziej-widokowy-foto-tour-po-podhalu-spiszu-i-pieninach/
https://fotowarsztaty.com

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.