Zaplanowane na weekend 3-5 lipca, tatrzańskie warsztaty fotograficzne – widokowy foto tour po Podhalu, Spiszu i Pieninach to plener gdzie nauczymy się robić spektakularne zdjęcia Tatr, prawie nie wjeżdżając w ich granice. Ich monumentalność i surowość zestawimy z sielskim Podhalem i Spiszem oraz niezwykle malowniczymi Pieninami.

Obydwie te krainy, Podhale i Spisz wraz z nieodległymi Pieninami oferują jedne z najpiękniejszych widoków na Tatry. Niezrównaną malowniczość potęguje właśnie ten ów nierzadko niepozorny pierwszy plan. Nie jest sztuką pojechać w serce Tatr i “pstryknąć fotę”, prawdziwym wyzwaniem jest właśnie pokazanie tego kontrastu pomiędzy najwyższymi górami w Polsce a ich niższymi sąsiadami, tym bardziej że najbardziej spektakularne miejscówki do zdjęć są praktycznie zupełnie nieznane!

Miejsca plenerów są łatwo dostępne dzięki gęstej sieci dróg i właściwie do wszystkich można dotrzeć samochodem osobowym. Co istotne, będziemy starali się unikać zatłoczonych miejsc i szlaków.  I choć nie zawsze będzie to możliwe, to jednak wybór mało znanych acz pięknych miejsc, oraz pory plenerów (np. wschody słońca) poskutkuje tym, że nie będziemy się przepychać wśród tłumów turystów.

Na zajęciach otrzymasz dostęp do stworzonej przez nas mapy z najciekawszymi lokalizacjami plenerów, jest tam znacznie więcej propozycji niż odwiedzimy na zajęciach, ponadto każda lokalizacja posiada dokładne współrzędne GPS, dzięki temu będziesz w stanie je odwiedzić już indywidualnie, w przyszłości.

Jeśli posiadasz, możesz zabrać drona, zyskasz dzięki temu możliwość wykonania zdjęć z zupełnie innej perspektywy. Na większości plenerów można latać bez ograniczeń, także dla osób bez uprawnień, wystarczy jedynie check-in w DroneRadar. Prowadzący zajęcia, posiadający uprawnienia państwowe do pilotowania platform bezzałogowych UAVO VLOS (Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotniczego Urzędu Lotnictwa Cywilnego), prywatnie pasjonat fotografii z lotu ptaka, udzieli niezbędnych wskazówek.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Miejsce: Podtatrze, Pieniny
Termin: 3-5 lipca 2020
Cena: 670 zł

Cena obejmuje:

Więcej informacji oraz rezerwacje:
https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/z-tatrami-w-obiektywie-najbardziej-widokowy-foto-tour-po-podhalu-spiszu-i-pieninach/

Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

fot. Paweł Brzozowski