W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do Trójmiejskiej Szkoły Fotografii w Gdyni na Dzień Otwarty organizowany 5 września b.r. w godzinach od 10 do 18.
Podobnie jak w roku ubiegłym, oprócz EIZO w Dniu Otwartym uczestniczyć będą zaprzyjaźnione firmy: Cyfrowe.pl, Szlachetna Fotografia oraz Vanguard. Jak co roku, organizator przygotował dla odwiedzających mnóstwo atrakcji i otwartych warsztatów zorganizowanych zarówno przez TSF, jak i firmy fotograficzne uczestniczące w tym wydarzeniu.

W tym roku zapraszamy będzie można wziąć udział w następujących bezpłatnych warsztatach:

1. Warsztat fotografii otworkowej przygotowany przez Trójmiejską Szkołę Fotografii,
2. „Jak czerpać przyjemność z fotografii, nie dać wypalić się zawodowo i zacząć zarabiać na zdjęciach” – przygotowany przez firmę Foto-Net,
3. „System Canon w fotografii reportażowej” przygotowany przez firmę Cyfrowe.pl i markę Canon,
4. „Fotografia makro w teorii i w praktyce” przygotowany przez dystrybutora marki Vanguard,
5. Warsztat portretu studyjnego przygotowany przez Trójmiejską Szkołę Fotografii,
6. Warsztat cyjanotypii przygotowany przez firmę Szlachetna Fotografia,
7. „Zrozumieć kolor. Kalibracja i profilowanie monitorów” przygotowany przez firmę Alstor; dystrybutora marki EIZO,

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą miejsca na wybranym warsztacie drogą mailową (biuro@tsf.edu.pl) lub telefonicznie (058 719 64 74 lub 0 791 71 85 48).

W czasie dnia otwartego będzie również można przetestować aparaty marki Canon i statywy marki Vanguard, uzyskać porady dotyczące zarządzania kolorem od naszego specjalisty, zapoznać się z ofertą wszystkich uczestniczących w nim firm oraz uzyskać wszelkie informacje na temat Trójmiejskiej Szkoły Fotografii. Oczywiście będzie również można zapisać się do szkoły.
W czasie dnia otwartego odbędzie się również premiera pierwszego polskiego podręcznika fotografii w technice ambrotypii, Ambrotypia – Podręcznik praktyczny, autorstwa Radosława Brzozowskiego.

DZIEN OTWARTY WRZESIEN´-v4