Zapraszamy na kolejne szkolenia z profesjonalnego retuszu, prowadzone przez fotografa beauty i fashion, a także retuszera, Tomasza Pluszczyka. Szkolenia odbędą się w wybranych miastach w Polsce. Kierowane są zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników Photoshopa.

 tp_retouch

Dla kogo?

Dla niemal każdego użytkownika Photoshopa – autor szkolenia uważa, zdecydowana większość osób popełnia błędy już na samym początku retuszu. Poza tym standardowe metody obrabiania zdjęć różnią bardzo mocno od tych profesjonalnych, dlatego Tomasz pokazuje wszystko od samego początku. Jednak uczestnik musi znać interfejs Photoshopa – podstawy jego obsługi. Jeśli nie będzie wiedział do czego służą warstwy, to może się pogubić.

Tomasz przygotował wiele materiałów pomocniczych, które otrzymają wszyscy uczestnicy. Są to np. gotowe notatki, filmy pokazujące dane etapy retuszu czy akcje. Dzięki temu można się w pełni skupić na szkoleniu, a nie na robieniu notatek. Bardzo ułatwia to udział osobom początkującym.

Autor zademonstruje wszystkie techniki, jakich używa podczas obróbki zdjęć – będą to metody, które nie niszczą jakości zdjęcia, nie usuwają faktury itd. Wytłumaczy także wszystko to, bez czego retusz nie może się udać. Tak więc dowiecie się m.in. jak ważne jest stanowisko do retuszu i jak je przygotować niskim kosztem (a także jak w pełni profesjonalnie). Poruszony zostanie także temat kalibracji monitorów oraz wyboru odpowiedniego modelu do danych zastosowań. Będzie również poruszona kwestia zarządzania barwą, jak i wiele więcej rzeczy. Jednak priorytetem jest oczywiście stricte retusz i właśnie to o nim będzie mowa przez większość spotkania.

Jeśli interesują Was opinie osób, które już brały udział w tych szkoleniach, to zerknijcie tutaj.

W trakcie szkoleń, będzie można uzyskać wiedzę w następujących zagadnieniach:

Poznacie też odpowiedzi na wiele pytań, m.in:

Na szkoleniu dowiesz się też, czego NIE robić i nie używać podczas obróbki zdjęć.

Każdy uczestnik otrzyma cały pakiet materiałów pomocniczych – notatki, filmy, grafiki i akcje. Będą też bony zniżkowe na zakup sprzętu studyjnego i nie tylko.

Kiedy i gdzie?

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

Szczegółowe informacje na temat szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj

O Autorze:

Portfolio: http://tomaszpluszczyk.pl/portfolio
Blog: http://tomaszpluszczyk.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/t.pluszczyk

Zachęcamy do zapisów, kolejna edycja warsztatów planowana jest dopiero w przyszłym roku.