Już w piątek rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego polskiego gracza – kolejna edycja Poznań Game Arena. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy naszego Partnera, firmę XNOTE, producenta wysokiej jakości notebooków.

Dla chętnych mamy zaproszenia na VIP Day – należy tylko wypełnić ankietę.

Na stoisku zaprezentujemy topowy model dla graczy – FORIS FS2333. Monitor ten zdobył serca polskich użytkowników – świadczy o tym tytuł Produkt Roku 2012 według czytelników serwisu Benchmark. Wybór ten uważamy za w pełni uzasadniony. FS2333 posiada szereg funkcji przydatnych dla graczy, takich jak „inteligentne” technologie Smart Insight, Smart Resolution czy Smart Detection.  Jest przy tym bardzo wszechstronny – sprawdza się również we wszelkich innych domowych zastosowaniach, takich jak oglądanie filmów, surfowanie w internecie czy amatorska obróbka zdjęć. Na naszym stoisku będziecie mogli zweryfikować osobiście jakość obrazu wyświetlanego przez FORISa, na przykładzie gier i filmów.

FlexScan EV2736W_2436WOprócz FORISów na stoisku będziemy prezentować również monitory z serii FlexScan EcoView. To rozwiązania dedykowane do wykorzystania w domu i biurze. W ich przypadku producent dużą wagę przyłożył do ergonomii pracy.
Twórcom linii EcoView zależało, aby zastosowane rozwiązania były przyjazne dla użytkowników i ich oczu. Stąd szereg funkcji, które zwiększą komfort pracy – na przykładzie sztandarowego modelu z tej serii: EV2436W:

Zapraszamy na nasze stoisko podczas tegorocznego PGA: Hala 7A, stoisko 2

A tymczasem pozwólmy sobie na chwilę wspomnień:

Created with flickr slideshow.