Festiwal EXPOzycja 2025

7 i 8 marca w Krakowie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży foto i wideo, EXPOzycja. Na stoisku EIZO mieliście okazję zobaczyć aktualną ofertę monitorów z linii EIZO ColorEdge oraz dowiedzieć się, jak precyzyjna kalibracja i wierne odwzorowanie barw mogą wpłynąć na jakość Waszej pracy.

Zaprezentowaliśmy Wam także nowy model tabletu Wacom Intuos Pro (2025). W specjalnie wydzielonej części swoje studio miał Grzegorz Maciąg, który tworzył wyjątkowe kompozycje portretowe, jednocześnie udzielając Wam praktycznych wskazówek. 

Jako partner przygotowaliśmy dla Was również możliwość uczestniczenia w ciekawym wykładzie Oscara Raka i Kuby Urbana z Klik Film. Opowiadali oni między innymi, w jakie sprzęty foto i wideo warto inwestować. 

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj
Porównanie ×
Porównaj Continue shopping