Fotografia, edycja zdjęć, retusz

ColorEdge to synonim niezawodności, precyzji i wiernego odwzorowania kolorów. Na monitorach graficznych z serii ColorEdge polegają rzesze profesjonalistów na całym świecie.

Różne pomysły, wspólna potrzeba

Każdy fotograf ma własny styl i podejście do swojej twórczości. Niektórzy dążą do całkowitej naturalności, inni stawiają na zdjęcia w czerni i bieli. Jedni zajmują się fotografią profesjonalnie, inni traktują ją jako hobby. Łączy ich jedno: wszyscy potrzebują niezawodnego monitora, który wyświetla obrazy z doskonałą precyzją.

Perfekcyjny obraz

Monitor graficzny przede wszystkim musi gwarantować użytkownikowi, że to, co widać na ekranie, jest idealnym odwzorowaniem pliku źródłowego. Nie ma tu miejsca na żadne przekłamania ani niedoskonałości. Aby sprostać temu wymaganiu, monitory graficzne z serii ColorEdge poddaje się starannej regulacji fabrycznej. Wyposażono je także w wysokiej jakości panele z szeroką przestrzenią barwną, technologie zapewniające jednolite wyświetlanie obrazu na całej powierzchni ekranu oraz funkcję bezstratnej kalibracji sprzętowej. Te i wiele innych cech sprawiają, że modele ColorEdge stanowią nieodzowne narzędzie pracy dla tysięcy fotografów i retuszerów.

Dla każdego coś idealnego

Portfolio ColorEdge oferuje szeroki wybór modeli zaprojektowanych pod kątem różnych zastosowań kreatywnych. Dzięki temu każdy twórca znajdzie wśród nich monitor idealnie dopasowany do swoich potrzeb, zarówno pod względem przekątnej, jak i budżetu.

Rodzina monitorów ColorEdge została podzielona na dwie serie: CS i CG. Modele z serii CS stanowią doskonałą bazę do profesjonalnej pracy twórczej. Modele z serii CG idą natomiast o krok dalej, oferując profesjonalistom maksymalny komfort i wydajność.

Seria CS: podstawowe monitory graficzne dla profesjonalistów i amatorów

Modele z serii CS to idealny wybór dla wszystkich twórców, którzy potrzebują niezawodnego monitora gwarantującego wierne odwzorowanie barw.

 • Szeroka przestrzeń barwna
 • 16-bitowa tabela LUT zapewniająca doskonałą głębię kolorów
 • Wyświetlanie kolorów 10-bitowych
 • Technologia DUE (Digital Uniformity Equalizer) gwarantująca jednolitą jasność ekranu
 • Indywidualna regulacja każdego monitora w fabryce EIZO
 • Oprogramowanie ColorNavigator do kalibracji
 • Opcjonalny kaptur zapobiegający powstawaniu odblasków

Seria CG: zaawansowane monitory graficzne z najwyższej półki

Modele z serii CG oferują wszystko to, co modele z serii CS – i jeszcze więcej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wdrożeniu innowacyjnych funkcji modele ColorEdge CG nie mają sobie równych wśród monitorów graficznych najwyższej klasy.

 • Wszystkie funkcje z serii CS
 • Wbudowany kalibrator
 • Wyświetlanie prawdziwej czerni (lepsza głębia i wyższy kontrast)
 • W zestawie kaptur zapobiegający powstawaniu odblasków

Program Ambasadorów ColorEdge

W 2015 roku EIZO stworzyło program ambasadorski ColorEdge promujący profesjonalnych fotografów, projektantów, filmowców oraz ludzi kreatywnych, którzy swoją pracą inspirują i edukują artystów na całym świecie. Wszyscy ambasadorzy EIZO są zadowolonymi użytkownikami monitorów ColorEdge.

Dowiedz się więcej

Najlepsi wybierają EIZO

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj

Wybierz swoją dziedzinę

Fotografia, edycja zdjęć, retusz

Wierna reprodukcja plików źródłowych

Edycja wideo, postprodukcja, color grading

Głęboka czerń, płynne przejścia tonalne, idealne kolory

Druk zwykły i artystyczny

Softproofing i prepress z wysoką precyzją i wiernością odwzorowania barw

Design, sztuka, ilustratorstwo

Żywe kolory zgodne z branżowymi standardami

Branża tekstylna i modowa

Precyzja w pozyskiwaniu tkanin i projektowaniu ubrań

Rzeczywistość wirtualna, symulacje, CGI

Wysoka rozdzielczość i wierność kolorów