Domowe biuro, użytkownicy indywidualni i małe firmy

Monitory do biura i home office

Biurowe monitory LCD od EIZO wychodzą naprzeciw wszystkim potrzebom użytkowników indywidualnych i małych firm. Oferują optymalną jakość obrazu, funkcje energooszczędne, bogaty wachlarz złączy wejściowych oraz korzystny stosunek jakości do ceny.

Czego potrzebują użytkownicy indywidualni i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą?

  • Jeden monitor do wszystkich zadań
  • Wysoka jakość obrazu
  • Długi okres gwarancyjny i wsparcie serwisowe
  • Niezawodność i wytrzymałość
  • Ergonomia
  • Energooszczędność

Bezpieczna inwestycja

FlexScan to monitory biurowe, na których możesz polegać. Dzięki zastosowaniu najwyżej jakości materiałów i wdrożeniu rygorystycznych procedur kontroli w trakcie produkcji EIZO może oferować aż 5-letni okres gwarancyjny. Monitory FlexScan są wyjątkowo niezawodne, jeśli jednak zdarzy się usterka, nie musisz martwić się przestojem w pracy. EIZO zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne dzięki rozbudowanej sieci partnerów i dystrybutorów.

Jakość obrazu najwyższej próby

Oczywiście jakość obrazu jest co najmniej tak istotna, jak niezawodność monitora. Niezależnie od tego, czy pracujesz z tekstem, grafiką czy filmami, dobry monitor biurowy powinien dobrze odwzorowywać wszystkie wyświetlane na nim treści. Monitory FlexScan wykorzystują zaawansowaną, dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach elektronikę, która gwarantuje doskonałą reprodukcję obrazu.

Bogaty wybór złączy wejściowych

Każdy monitor FlexScan oferuje szeroki wachlarz złączy wejściowych, dzięki którym użytkownik może wygodnie podłączyć komputer lub laptop w taki sposób, by zminimalizować ilość potrzebnego okablowania. Funkcje stacji dokującej, konfiguracje wieloekranowe, stelaże Thin Client, praktyczne osłony na kable – wszystko to sprawia, że na blacie biurka nie zostaje nic, co nie jest faktycznie niezbędne.

Praca bez bólu

Jeśli spędzasz przed ekranem co najmniej kilka godzin dziennie, Twój monitor powinien mieć funkcje ergonomiczne. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie problemów zdrowotnych z oczami i kręgosłupem, a jednocześnie dostosujesz się do zasad BHP dotyczących pracy z komputerem – co warto zrobić nawet będąc właścicielem niewielkiej działalności gospodarczej.

Monitory EIZO oferują wiele ergonomicznych funkcji, które skutecznie ograniczają zmęczenie wzroku – w tym specjalną powłokę antyodblaskową, wyświetlanie obrazu bez migotania i automatyczną regulację jasności. Bardzo przydatna jest też regulowana stopka, która pozwala swobodnie dopasowywać wysokość, nachylenie i obrót ekranu. Dzięki temu możesz ustawić monitor w pozycji, która nie nadwyręża oczu ani szyi.

Długofalowe oszczędności

Cena odgrywa kluczową rolę przy zakupie monitora zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. Warto jednak zwrócić uwagę także na koszty użytkowania monitora w dłuższej perspektywie czasowej. Tani monitor pobierający dużo prądu w ostatecznym rozrachunku będzie kosztował więcej niż taki z wyższą ceną zakupu, ale wyposażony w funkcje energooszczędne.

Katalog produktowy

Monitory dla dużych i średnich firm

Zobacz monitory biurowe

Case studies

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj