Duże i średnie firmy

Profesjonalne monitory do zastosowań biznesowych

Monitory biurowe EIZO cechują się niskimi kosztami eksploatacji, doskonałą jakością obrazu oraz wyjątkowo długą żywotnością. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w każdej firmie – zarówno dużej międzynarodowej korporacji, jak i średniej wielkości przedsiębiorstwie.

Co jest potrzebne firmom dużej i średniej wielkości?

  • Energooszczędność
  • Niezawodność na lata
  • Wysoka jakość obrazu
  • Ergonomia
  • Łatwe wdrożenie i instalacja
  • Wsparcie serwisowe i długa gwarancja

Ergonomia

Jeśli pracownik spędza przed komputerem kilka godzin dziennie, jego monitor powinien mieć ergonomiczne funkcje zapobiegające zmęczeniu wzroku i bólom szyi. Każdy monitor biurowy powinien również spełniać wymogi prawne określone dla stanowisk komputerowych.

Monitory biurowe EIZO nie powodują migotania obrazu, a ich antyodblaskowa powierzchnia zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. W efekcie użytkownikowi łatwiej jest się skupić podczas wielogodzinnej pracy. Modele FlexScan automatycznie dopasowują jasność ekranu do warunków oświetleniowych panujących w otoczeniu, co poprawia widoczność obrazu i pomaga dbać o oczy. Korzystając z regulowanej stopki, można swobodnie zmienić położenie monitora, m.in. wysokość, kąt nachylenia i obrót.

Wysoka jakość obrazu

Wielozadaniowe monitory EIZO z serii FlexScan wyświetlają obraz w niezwykle wysokiej jakości, dlatego nadają się do najróżniejszych zastosowań biurowych. Pisanie tekstów, edytowanie tabel i arkuszy, oglądanie grafiki – niezależnie od tego, czym się zajmujesz, możesz cieszyć się wyraźnym, ostrym obrazem.

Obsługa klienta

Oczywiście znaczenie ma nie tylko jakość monitora, ale także jakość oferowanego wsparcia technicznego. Dotyczy to zarówno możliwości poradzenia się specjalisty przed zakupem, jak i opieki serwisu podczas użytkowania monitora.

Korzystając z rozbudowanej sieci partnerów, EIZO zapewnia najwyższej jakości obsługę klienta. Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, pomożemy we wdrożeniu, przygotujemy spersonalizowane rozwiązania, a nawet wypożyczymy monitor na okres próbny.

Wybór, który się opłaca

Przy wyborze monitora biurowego jednym z najważniejszych czynników są koszty – nie sama cena zakupu, ale także wydatki związane z późniejszą eksploatacją urządzenia. Monitory EIZO mają żywotność nawet o trzy lata dłuższą niż typowe monitory biurowe dostępne na rynku. Płacisz więcej z góry, ale za to masz gwarancję bezpiecznej inwestycji, niższych kosztów TCO i niskiej awaryjności.

Oprócz tego modele z serii FlexScan wyposażono w innowacyjne funkcje EcoView, które skutecznie ograniczają pobór mocy. Korzystając z nich, możesz obniżyć rachunki za prąd nawet o połowę.

Niezawodność na najwyższym poziomie

Decydując się na monitor EIZO, nie musisz martwić się o awarie. W procesie produkcji wykorzystuje się najwyższej klasy komponenty, a gotowe monitory poddaje się ścisłej kontroli jakości. Dzięki temu wszystkie egzemplarze opuszczające fabrykę EIZO są wyjątkowo niezawodne. Gdyby mimo to zdarzyła się usterka, możesz polegać na aż 5-letniej gwarancji producenta.

Katalog produktowy

Monitory dla dużych i średnich firm

Zobacz monitory biurowe

Case studies

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj