Wyświetlanie dokumentów

Ergonomiczne monitory do zarządzania cyfrowymi dokumentami

Biurowe monitory EIZO zapewniają wysoką jakość obrazu oraz bogaty zestaw funkcji, dzięki którym świetnie nadają się do przeglądania i organizowania elektronicznych dokumentów.

Czego potrzebują użytkownicy pracujący z cyfrowymi dokumentami?

  • Duży wyświetlacz i wysoka rozdzielczość umożliwiające przeglądanie dokumentów 1:1
  • Monitory odpowiednie do konfiguracji dwuekranowych
  • Funkcje ergonomiczne

Jakość obrazu

Monitory biurowe EIZO wyświetlają wszelkiego rodzaju teksty z rewelacyjną ostrością i pozwalają dopasować ustawienia obrazu dla różnych programów. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że zawsze możesz cieszyć się grafiką ostrą jak brzytwa.

Ergonomia

Monitory LCD z serii FlexScan dbają o ergonomię pracy m.in. dzięki antyodblaskowej powłoce i technologii wyświetlania obrazu bez zauważalnego migotania. Tryb Paper Mode obniża emisję niebieskiego światła i imituje miły dla oka kontrast papierowych dokumentów, co zapobiega zmęczeniu wzroku podczas długiej lektury tekstów.

Korzystając ze stopki o szerokim zakresie regulacji, użytkownik może swobodnie dopasować wysokość, nachylenie i obrót ekranu, by ustawić monitor w optymalnej pozycji nienadwyrężającej mięśni pleców i szyi.

Widok jak na dłoni

Do wyraźnego wyświetlania cyfrowych dokumentów potrzeba albo jednego monitora o bardzo szerokiej przekątnej, albo dwóch monitorów o cienkich ramkach nierozpraszających wzroku.

EIZO oferuje monitory biurowe w różnych rozmiarach i formatach. Zwłaszcza modele panoramiczne o szerokich przekątnych świetnie nadają się do przeglądania dokumentów i mogą wyświetlać pełne strony w formacie DIN A4 w zbliżeniu 100%. Niektóre z nich mają obudowę z ramką o szerokości zaledwie 1 mm, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w konfiguracji dwumonitorowej.